Dukla Praha – Příbram 0:5 (kon.) | Jablonec – Sparta 2:3 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Varnsdorf – Znojmo 5:1 (kon.)
FK Třinec
1:3 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Čtvrtek 15.05.2014, 15:00 • Hřiště s umělým povrchem, areál Na Lesní, Třinec • Juniorská liga

Další zápasy čekají juniory Třince a Mladé Boleslavi hned v pondělí, kdy odehrají utkání 38. kola. Slezané budou hosty pražských Bohemians 1905 od 14:30, také hráči z města Škodovek budou hrát venku a navíc znovu v dalekém Slezsku. Mladoboleslavské přivítá od 14:00 ostravský Baník. Ke sledování těchto i jiných duelů na našem serveru jste srdečně zváni! Dnes už je to ode mě vše, na počtenou! (17:39:45)

Propršené utkání ve Slezsku skončilo. Ve druhém poločase se dlouho čekalo na jakékoliv příležitosti, než v 69. minutě Eliáš těsně minul horní roh Brukovy branky. O dvě minuty později namazal domácí Švábík Mehanovičovi, který šel sám na branku a proměnil. Slezané se vrátili do hry gólem Švábíka, jehož centr k překvapení všech zaplaval až za Hankiče. Domácím však nadějný stav dlouho nevydržel, neboť v 79. minutě se z přímého kopu nádherně trefil Fousek a definitivně rozhodl o vítězi. Mladá Boleslav díky dnešnímu vítězství zůstává ve hře o titul a posouvá se na 2. příčku, vedoucí Brno má však dva zápasy k dobru. Třinec se i přes porážku udržel na 18. pozici před Varnsdorfem, ale má odehráno o utkání více než Táborsko, které na něj ztrácí pouhý bod.

90
    Hosté vybojovali rohový kop, který však již rozehrán nebude.

89
    Mladá Boleslav postupovala do brejku. Tvrzník mohl jít sám na branku, ale místo postupu zvolil přihrávku na Mehanoviče, který byl ofsajdu.

87
    Střídání hostů: Kozmu nahrazuje Tvrzník.

85
    Dnešní utkání přilákalo pouze 10 diváků. Na tomto faktu se zcela jistě podepsal prudký déšť.

82
    Trajkovski protáhl Hankiče, který vyrazil na roh. Po rohu střelu Švábíka zpacifikovali obránci.

80
    Domácí střídají: Bruk uvolnil místo Galusíkovi a Machala přepustil místo Martynkovi.

79
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mehanovičovi přišlápl nohu Roman a ADAM FOUSEK se z následného přímého kopu trefil přes zeď přímo do šibenice.

78
    Po faulu Romana rozehrávají hosté nebezpečnou standardní situaci. Žlutou kartu udělil sudí pro domácímu Marku Čelůstkovi za strkanice s hostujícími hráči ve zdi.

77
    Třinecké kontaktní branka povzbudila. Hála ovšem přestřelil a Kyselého pokus zabrzdili obránci.

74
    Třinec právě vstřelil branku!
    MAREK ŠVÁBÍK napravil své předchozí zaváhání. Domácí hráč chtěl z pravé strany odcentrovat do vápna, ale míč se nakonec zatočil přímo do branky překvapeného Hankiče.

71
    Třinecký Švábík chyboval při rozehrávce a poslal míč do běhu přímo MIRZADU MEHANOVIČOVI, který následně obešel brankáře a pohodlně zakončil do prázdné branky.

69
    Fousek připravil palebnou pozici pro Eliáše, který z hranice pokutového území jen těsně minul horní růžek branky.