Příbram – Sparta 4:2 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 1:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 5:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Táborsko – Jihlava 2:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:0 (kon.)
Slovácko – Liberec 0:3 (kon.) | Teplice – Brno 2:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:0 (kon.)
FK Teplice
2:2 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 26.05.2014, 17:00Juniorská liga

Je konec! Viděli jsme dramatický závěr duelu, který končí remízou 2:2. Teplice do druhého poločasu nastupovaly za nepříznivého stavu a jen s desíti hráči. I v oslabení však dokázaly Zbrojovku místy přitlačit, vytvořit si šance a dokonce i otočit skóre. Nejprve v 76. minutě srovnal z penalty Richter a tři minuty před koncem poslal domácí do vedení Malec. Brno však ještě stačilo v samém závěru alespoň vyrovnat po tečované střele Suse. Teplice i tak mohou ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou, naopak hosté si připsali nepříjemnou ztrátu v boji o celkové prvenství v Juniorské lize.

90+1
    Už běží nastavený čas. Podaří se ještě některému z týmů rozhodnout?

89
    Brno právě vstřelilo branku!
    To je ohromně dramatický závěr! Hosté ještě dokázali vyrovnat, když v bráně skončila tečovaná střela MARTINA SUSE.

88
    Domácí útok byl zastaven ofsajdem.

87
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí i v deseti otáčí výsledek! Možná rozhodující gól střílí JAN MALEC.

86
    Máme tu posledních pět minut řádné hrací doby.

83
    Po rohovém kopu se jeden z brněnských fotbalistů dostal ke střele, bránu však netrefil. Stále 1:1.

81
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Krška.

81
    Žlutou kartu dostává Sedlák (FC Zbrojovka Brno).

81
    Hosté se vrhli do útoku. Lipš však nyní předvedl dobrý zákrok.

80
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Výborný, přichází Horvát.

80
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Strada, přichází Procházka.

78
    Dovolím si tvrdit, že vyrovnávací gól je zaslouženou odměnou za teplickou bojovnost. Uvidíme, jak Brno zareaguje.