Jihlava – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Slavia – Třinec 6:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Neděle 15.11.2015, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga • 17. kolo

Severočeši si dnes neporadili s dobře hrající obranou soupeře a ani jednou se neprosadili. Naopak, hosté se radovali z gólu hned v samotném úvodu a svůj náskok už nepustili.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek neděle a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (15:26:15)

90+1

90+1
    Slovan bude mít v závěru ještě možnost rohu, na který míří i gólman Hroššo.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.

90
    Kubec byl na hřišti pouhou minutu a hned viděl žlutou kartu. Za to ho trenér určitě nepochválí.

89
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Kubec.

88
    Rozehrávku z polovinu hřiště si bere na starosti sám gólman Slovanu, který pošle do pokutového území soupeře dlouhý centr.

87
    A nevyzrál na ni ani Dudek, který neobešel Artemuka a míč přišel.

86
    Obrana Bohemians ale dnes zaslouží velkou pochvalu. Zatím působí bezchybně a nepropustně.

85
    Hroššo už nic nevymýšlí a posílá dlouhý balon na útočnou polovinu, kde bude hra pokračovat.

84
    Liberecký roh končí velkým neúspěchem. Dydowicz poslal balon jen do zámezí.

83
    Situaci uklidňuje až nepřesná rozehrávka Liberce, která končí v zámezí na pravé straně hřiště.

82
    Hosté se snaží o závěrečný tlak. Pražané se zuby-nehty před vlastním pokutovým územím.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Barac.

80
    Moc času ale už domácí nemají. Do konce utkání už zbývá zhruba posledních deset minut.

79
    Fotbalisté Bohemians teď několika obětavými zákroky znemožnili liberecké zakončení. Slovan ale stále drží balon na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

78
    V posledních minutách se bojuje především ve středu hřiště, kde oba celky "válčí" o míč.