Dukla Praha – Jihlava 0:2 (kon.) | Teplice – Karviná 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Třinec – Slavia 0:1 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)

90+3
    Hosté dostali ještě jednu šanci k útoku, ale tu zastavil praporek rozhodčího – ofsajd.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Dominik Kostka (Bohemians Praha 1905).

90+2
    Nyní navíc vybojovali rohový kop.

90+1
    Domácí takticky drží míč u rohového praporku a šetří cenné vteřinky.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Hosté zahrávali přímý kop zhruba metr před šestnátckou, ale po centru do vápna byl Jihočechům odpískán faul.

87
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jiří Jeslínek, přichází David Věchtík.

86
    Žlutou kartu dostává Michal Řezáč (SK Dynamo Č. Budějovice).

86
    A další akci Dynama zastavil ofsajd.

85
    Pět minut před koncem vrhají hosté všechny zbytky sil do útoku. domácí se naopak budou soustředit výhradně na obranu.

83
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Křiváček, přichází Matyáš Zachař.

83
    Na hřišti už je lékař hostů, vypadá to, že hostující fotbalista bude muset střídat.

82
    Na zemi opět zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, a to na polovině útočné. Hra je přerušena.

82
    Žlutou kartu dostává Jan Hála (SK Dynamo Č. Budějovice).

80
    A mohlo být rozhodnuto, když na opačné straně jeden z domácích fotbalistů dostal míč na zadní tyč, ale v dobré pozici míč netrefil.

79
    Zhruba deset minut před koncem jsou domácí stále blíže zisku tří bodů. Dynamo po snížení ožilo, ale do žádné vážnější šance se nedostalo.