Liberec – Sparta 2:1 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Č. Budějovice – Brno 4:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
4:2 (3:1)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 08.05.2017, 15:00 • Střelecký ostrov • Juniorská liga • 27. kolo

V krásném utkání 27. kola nakonec vítězně odchází hráči Českých Budějovic! V 15. minutě nejdřív hlavou otevřel skóre Koláčný, poté tlak hostů ustoupil a z penalty vyrovnal v 32. minutě Jenne, po něm se trefil v 33. minutě z krásné střely Bálek a Budějovické dílo dokonal v 39. minutě, hlavou Tomášek.

V druhém poločase začali aktivněji domácí, což vygradovalo rychlou brankou ve 48. minutě, střelcem byl opět Bálek. Po tlaku hostů se ještě v 83. minutě dokázal ze značky pokutového kopu prosadit Štohanzl. Na nic víc se žádný tým nezmohl, Brno tedy téměř jistě ztrácí možnost na zisk titulu.

Tohle je pro dnešní den ode mě vše, přeji vám příjemný zbytek pondělního dne, někdy příště napočtenou. (17:06:43)

90+1

90
    Domácí mají míč na své polovině po výborném zákroku jednoho z jejich obránců.

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Bálek, přichází Rottenborn.

88
    Hosté se po odražených balónech dostali do šance, kdy pasem vyslal jeden z Brňenských borců za obranu Rybičku, Rotbauer byl ale u míče rychleji.

87
    Tu ale rozehráli na krátko a kombinací se dostali až k brance domácích. Tam úřadoval Rotbauer.

86
    Faul tentokrát na druhé polovině hřiště, možnost standartky budou mít hosté.

85
    Žlutou kartu dostává Smetana (SK Dynamo Č. Budějovice).

85
    Po faulu hostů na jejich polovině se k míči dostali opět domácí, vynikající střelou se pak z velké blízkosti prezentoval jeden z hráčů domácího týmu, jeho pokus ale vyrazil nad branku neméně výborným zákrokem Záleský!
    83. Jan ŠTOHANZL - 4:2

83
    Brno právě vstřelilo branku!

Tentokrát se hosté z pokutového puntíku nemýlili, konkrétně JAN ŠTOHANZL, který svoji střelu poslal do pravého dolního rohu branky. Na jeho pokus vynikající Rotbauer nedosáhl, i když směr vystihl a Brňané tedy snižují na 2:4!

82
    Další možnost pokutového kopu budou mít hosté, konkrétně po faulu na unikajícího Rybičku!

81
    Po útočném faulu se dostávají k míči zpět háči Českých Budějovic.

80
    A opět domácí gólman! tentokrát zneškodnil vynikajícím zákrokem další šanci Brna.

79
    Další tlak hostů řeší svoji chytrou hrou Rotbauer, který nejprve včasně vyběhl a odkopl míč do zámezí, poté si výborně naběhl na centrovaný míč a dostal jej daleko od jeho branky.

78
    Pozorná obrana domácích opět zhatila veškerou snahu hostů o snížení stavu, dokonce se dokázali hráči Budějovic dostat do brejku, ten ale z velkou dávkou štěstí pro hostující hráče skončil v autu.

76
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Blažek, přichází Kubata.

76
    Výborným napadáním se prezentoval Rauscher. Jeho snaha vyústila až v následnou šanci domácích, nepovedený centr ale skončil pouze na horní síti branky.

75
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kříž, přichází Moučka.

Daniel Bertók

Branky: 32. Jenne, 33. Bálek, 39. Tomášek, 48. Bálek – 15. Koláčný, 83. Štohanzl (pen.)

Karty:   85. Smetana (CEB) – 30. Kříž (BNO)

Neproměněná penalta: 69. Rybička (BNO), brankář Rotbauer zneškodnil

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Bálek (88. Rottenborn), Blažek (76. Kubata), Collin (70. Kadlec R.), Dolejšek, Jenne, Krejčí, Rauscher, Škoda (61. Kadlec K.), Tomášek, Vlk (58. Smetana).
    Náhradníci: Coufal, Kadlec K., Kadlec R., Kubata, Rottenborn, Smetana.

FC Zbrojovka Brno: Záleský (46. Mrázek) – Gac, Koláčný (42. Ulbrich), Kříž (75. Moučka), Praks (33. Šustr), Rybička, Sedláček, Sedlmajer, Štohanzl, Vintr M., Vintr O.
    Náhradníci: Moucka, Mrázek, Šustr, Ulbrich.

Rozhodčí: Mrázek – Lakomý, Dohnálek.