Teplice – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Zlín – Brno 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karviná 2:1 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.)
FC Zlín
2:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 05.08.2017, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • HET liga • 2. kolo

A je konec. Branky začaly padat až ve druhém poločase. Se zlínskými nadějemi to vypadalo velmi špatně, když v 51. minutě dostal Janíček červenou kartu a navíc Brno dalo první gól z penalty. Zlín se ale nevzdal a dál se snažil. Nejprve si po centru Džafiče srazik míč do vlastní sítě Pavlík, a o šest minut později se prosadil po rohovém kopu Ekpai a rozhodl tak o plném bodovém zisku domácích! To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:57:28)

90+5

90+5
    Nastavuje se již pátá minuta a domácí diváci si žádají konec.

90+4
    Proti centru Melichárka zasáhl Matějov, jenž odhlavičkovali míč do zázemí.

90+3
    Tohle je Ekpaiův zápas. Zlínský záložník nyní vybojoval faul a s naději Brna na vyrovnání to vypadá bledě.

90+2
    Hra byla nějakou chvíli přerušena, jelikož Ekpai dostal křeče. Následně se Zlín usadil na půlce Brna.

90+1
    Sudí Nenadál přidává k tomuto zápasu tři minuty.

90
    Francis Koné nyní nevybíravě zajel do Dostála a zlínský brankář tak bude rozehrávat.

89
    Pravá strana obrany hoří. Nyní jen se štěstím se nedostal ke střele Tomáš Lutonský.

88
    Poslední střídání Zlína. A to jasně defenzivní. Lukáše Holíka nahrazuje Ondřej Bačo.
    88. Pilík z přímého volného kopu jen těsně minul

88
    Tomáš Pilík se zhostil této příležitosti a mířil jen těsně vedle pravé tyče.

87
    Dame Diop nyní podle sudího fauloval těsně před velkým vápnem a pro Brno z toho plyne zajímavá standardní situace.

85
    Džafič získal faul a zlínská obrana si tak může vydechnout na poslední minuty zápasu.