Toronto – Montreal | 4:0 (kon.) | | | Tampa – Boston | 0:3 (kon.) | | | Carolina – Philadelphia | 2:4 (kon.) |
Columbus – Ottawa | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – NY Rangers | 4:3 (po pr.) | | | Arizona – Minnesota | 1:3 (kon.) |
Vancouver – San Jose | 3:5 (kon.) | | | Colorado – Detroit | 5:1 (kon.) | | | Vegas – Calgary | 4:0 (kon.) |
Tampa – Edmonton | 3:1 (kon.) | | | NY Islanders – Carolina | 3:4 (kon.) | | | Philadelphia – Washington | 6:3 (kon.) |
Kanada – USA | 1:2 (po pr.) |
Třinec – Warriors Brno | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 5:3 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 5:3 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Motor ČB – HC Litvínov | 4:6 (kon.) |
Kladno – Liberec | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 2:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Mountfield HK | 1:6 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 6:3 (kon.) |
Berani Zlín – Přerov | 1:4 (kon.) |
Skalica – Michalovce | 5:1 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Detva | 5:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:1 (kon.) | | | Trenčín – Poprad | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Boskovice | 5:6 (po pr.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 0:0 (odl.) | | | Česká Třebová – Moravská Třebová | 7:5 (kon.) |
Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Milevsko – Strakonice | 2:4 (kon.) | | | Choceň – Havlíčkův Brod | 7:13 (kon.) |
Hlinsko – Litomyšl | 6:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uničov | 1:4 (kon.) | | | Klatovy – HC Apollo | 6:5 (1:0 po s.n.) |
MUNI – Paneuropa | 3:4 (po pr.) |
HC 2009 Nýrsko – HC Čápi | 3:1 (kon.) | | | Poběžovice – Tango Klatovy | 0:4 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Tomahawk | 2:7 (kon.) |
konec
Arizona Coyotes
1:3
(0:1, 1:0, 0:2)
Minnesota Wild
Martin Schwarz
Branky a nahrávky:
25. Keller (Pánik) – 8. Niederreiter (Dumba, Suter), 51. M. Foligno (Winnik, J. Eriksson Ek), 60. E. Staal (Coyle)
Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Gibbs, Smith
Diváci: 13 735
Neproměněná penalta:
Arizona Coyotes:
Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Chychrun, Connauton, Hjalmarsson – Keller, Stepan, Pánik – Domi, Dvorak, Perlini – J. Archibald, Rinaldo, Fischer – Martinook, Richardson, Cousins.
Náhradníci:
Trenér:
Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, R. Murphy, Prosser, Olofsson – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, R. Murphy, Prosser, Olofsson – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Gibbs, Smith
Diváci: 13 735
Marcus Foligno (MNS) (1+0)
Clayton Keller (ARI) (1+0)
Nino Niederreiter (MNS) (1+0) (04:40:13)
Richard Pánik (ARI) (0+1, 3 střely na branku, čas na ledě 14:32)
Arizona Coyotes: 31
Minnesota Wild: 31
Je rozhodnuto, dva body za výhru v základní hrací době si odnesou Minnesota Wild. Dlouho se sice při hře v pěti proti šesti museli bránit, ale nakonec přeci jen trefují prázdnou domácí branku. Ze středního pásma se do samostatného úniku dostal útočník ERIC STAAL, jenž pojistil hostující vítězství. Divočáci už mohou dohrát zbytek duelu v klidu. Asistence: Charlie Coyle.
Ale pozor, máme tu branku na druhé straně barikády. A sypat popel na hlavu si mohou sami domácí hokejisté. Ti totiž hodně chybovali v rozehrávce v pravém rohu, kde přišli nečekaně o kotouč. Puk se pak dostal mezi kruhy na volného MARCUSE FOLIGNA, jenž střelou bez větší přípravy překonal Anttiho Raantu u pravé tyče. A tak necelých deset minut před koncem Minnesota znovu vede. Řada je na domácích. Asistence: Daniel Winnik, Joel Eriksson Ek.
Arizona Coyotes: 20
Minnesota Wild: 19
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Mladá krev, šikovné ruce a domácí radost. Tak se dá ve zkratce charakterizovat situace, které jsme právě byli svědky. Minnesota chybovala v útočném pásmu a pustila do protiútoku dvojici hokejistů Coyotes. Rychlejší z nich byl nováček soutěže CLAYTON KELLER, jenž svým klasickým únikem vyrazil proti Dubnykovi. Naznačil kličku a potom po ledě poslal touš gólmanovi mezi betony. A hala se může dnes poprvé radovat, máme srovnáno. Asistence: Richard Pánik.
Arizona Coyotes: 9
Minnesota Wild: 10
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Tak tohle byla hodně rychle využitá přesilovka. Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu, od té chvíle o kotouč nepřišli. Několikrát si jej posunuli z hokejky na hokejku, až nakonec střílel Dumba z dálky. Jeho ránu ještě Antti Raanta vyrazil před sebe, ale na dorážku NINA NIEDERREITERA už nestačil. Minnesota využívá hned úvodní početní výhodu a jde brzy do vedení. Arizona musí dohánět ztrátu. Asistence: Matt Dumba, Ryan Suter.
Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Chychrun, Connauton, Hjalmarsson – Keller, Stepan, Pánik – Domi, Dvorak, Perlini – J. Archibald, F. Hamilton, Fischer – Martinook, Richardson, Cousins.
Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, R. Murphy, Seeler, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.
Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Gibbs, Smith.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Richard Pánik (ARI) (8+16)
Týmy se spolu naposledy utkaly na začátku března. Arizona Coyotes doma přivítali Minnesota Wild a porazili je 5:3.
Na letošní sezonu nebudou v Arizoně vzpomínat rádi. Už od začátku se Coyotes trápí a dlouho dopředu bylo jasné, že myšlenky na postup do play-off jsou mimo realitu. I tak se ještě chtěl celek z Glendale porvat o posun tabulkou vzhůru. To se mu ale nepovedlo. V Pacifické divizi zůstává na poslední příčce a v celé NHL jsou horší pouze Buffalo Sabres. V předchozích duelech se ovšem Coyotes docela dařilo. Ačkoli padli doma těsně 2:3 s Nashville Predators, předtím udolali těsně 1:0 Vancouver Canucks. A po nájezdech předčili i houževnaté Los Angeles Kings. Teď je čekají ještě dva duely před svým publikem.
Kanadské bodování Arizona Coyotes vede v tuto chvíli mladíček Clayton Keller (19+32), kterého následují spoluhráči Derek Stepan (12+33), Oliver Ekman-Larsson (11+25) a Christian Dvorak (15+19).
Zatím to vypadá, že by Minnesota měla proklouznout do play-off, ale ještě nemůže polevit. Její náskok v pořadníku Centrální divize není velký a zájemců o postup mezi nejlepší osmičku Západní konference je celá řada. Aktuálně mají Wild na kontě 87 bodů, což jim zaručuje třetí divizní políčko. Podaří se jim ho minimálně uhájit? V posledních duelech na tom Divočáci nebyli zrovna ideálně. Nejprve prohráli na ledě Edmonton Oilers 1:4, potom nezvládli ani bitvu Coloradem, od kterého inkasovali dokonce pět branek. Bilanci vylepšili až v aréně nováčka soutěže. Vegas Golden Knights v sobotu nad ránem předčili výsledkem 4:2. Po návratu z Arizony čeká Minnesotu série domácích utkání.
V popředí kanadského bodování týmu zůstává s velkým náskokem zkušený útočník a nejlepší střelec Wild Eric Staal (37+32), doplňují ho Mikael Granlund (19+39), Jason Zucker (29+27) nebo Ryan Suter (6+41).