FK Senica
3:1 (2:1)
FC Zbrojovka Brno
sk Úterý 20.03.2018, 15:00 • Senica • Přípravný zápas

Senica si v reprezentačnom týždni spravila chuť a vylepšila si morálku pred najdôležitejšou časťou sezóny. Hoci domáci prehrávali s Brnom po desiatich minútach 0:1, o polhodinu neskôr už viedli a v druhom polčase upravili na konečných 3:1. (17:11:32)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:11. Střely mimo: 5:9. Rohy: 6:7.

90+1

89
    Deviata strela mimo bránu od Zbrojovky, pred nami už iba posledné sekundy duelu.

87
    Medzičasom sme sa prehupli už do záverečnej päťminútovky, domáci skúsene držia loptu na vlastných kopačkách.

85
    Nie, nie, Brno dnes rozhodne neodíde zo Slovenska s víťazstvom. Milošovič inkasoval iba jediný raz z desiatich pokusov, ktoré mierili na jeho svätyňu.

84
    A ešte jeden roh pre českého zástupcu z HET ligy.

83
    Zbrojovka zostáva pri lopte aj napriek tomu, že sa domáce FK ubránilo.

82
    Dva rohové kopy po sebe. Najprv neuspela Senica, teraz skúšajú šťastie hostia.

81
    Ofenzívny hráč hostí premrhal možnosť na odcentrovanie lopty, tá skončila za bránkovou čiarou a domáci gólman ju pošle do poľa.

80
    Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

78
    Nákop do pokutového územia to nebol zlý, hostia sa ale ubránili a loptu odkopli do stredu poľa.

77
    Senica získala svoj šiesty roh v zápase.

76
    Štvrťhodina do konca stretnutia. Podarí sa Brnu ešte zdramatizovať tento duel?

74
    Dobrá lopta do ohňa, avšak Senica si túto situáciu postrážila.

73
    Domáci hráč sa dopustil nedovoleného zákroku pred hranicou šestnástky. Voľný kop pre hostí z dobrej vzdialenosti.

72
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a nariaďuje voľný kop. Proti pravidlám hral jeden z domácich futbalistov.