Dallas – Edmonton 3:1 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.)
Florida Panthers
4:5 (2:2, 0:2, 2:0 - 0:1) Stav série: 1:2
New York Rangers
Neděle 26.05.2024, 21:00 • Amerant Bank Arena, Sunrise • NHL • Finále V. konference

2. Sam Reinhart (FLA) 2+0
    3. Alexis Lafrenière (NYR) 2+0 (00:42:02)

65:35 Alexander WENNBERG - 4:5

65:35
    5/5
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hostující celek rozhoduje tento zápas v prodloužení, prosazuje se šikovnou tečí před brankou hráč hostů ALEXANDER WENNBERG. Asistence: Ryan Lindgren a Kaapo Kakko.
    Fox A., Kakko K., Lindgren R., Wennberg A., Roslovic J.
    Kulikov D., Bennett S., Tkachuk M., Rodrigues E., Ekman-Larsson O.

65:13
    Domácí Sam Reinhart to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit přes obránce.

64:23
    Rangers z ostré pozice ohrozili branku domácích, Sergej Bobrovskij byl připravený.

63:00
    Domácí celek hraje aktivně, má převahu, ale zatím čeká na velkou šanci.

62:11
    Sledujeme opatrnou pasáž hry v úvodu prodloužení, nikdo nechce chybovat.

61:28
    Igor Šesťorkin musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.

61:21
    Matthew Tkachuk si vypracoval z ostré pozice dobrou šanci, ale brankáře nepřekonal.

60:50
    Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

60:06
    Igor Šesťorkin kryje zákrok poté,co pálil Aleksander Barkov z dobré pozice.

60:01

Florida smazala dvoubrankovou ztrátu, a tak tento zápas půjde do prodloužení.

60:00

59:21
    Matthew Tkachuk zakončoval rychlou akci svého celku, puk kryje brankář Rangers.

58:23
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, nikdo nechce chybovat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:09
    Matthew Tkachuk zakončoval zajímavou akci domácích, ale stav zápasu se stále nemění. Střelecky vedou domácí 30:19.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Reinhart (Barkov, M. Tkachuk), 15. Reinhart (Verhaeghe), 46. Barkov (Verhaeghe, Mikkola), 47. Forsling (Verhaeghe, Mikkola) – 8. Lafrenière (Trocheck, Trouba), 8. Goodrow (Schneider, Cuylle), 36. Lafrenière (K. Miller), 39. Goodrow (Trocheck, R. Lindgren), 66. Wennberg (R. Lindgren, Kakko)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad, Mikkola, Mahura, Ekman-Larsson, Kulikov, Montour – Tarasenko, Barkov, Reinhart – Verhaeghe, Lundell, M. Tkachuk – Luostarinen, Bennett, Rodrigues – Lomberg, Stenlund, Cousins.
    New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba, E. Gustafsson, Schneider – Kreider, Zibanejad, Chytil – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Roslovic, Wennberg, Kakko – Cuylle, Goodrow, Rempe.