Pátek 19.07.2024, 17:30Reprezentace do 20 let

Střely na bránu: 29:23 (6:10, 13:9, 10:4)
    Vyloučení: 5:6
    Využití: 1:0
    Diváci: 50 (21:33:11)

Dnešní utkání je u konce. Čeští junioři odvetu se Švýcarskem zvládli a po středeční prohře 4:2 tentokrát zvítězili 5:3. V první třetině Češi vsítili celkem dvě branky a odcházeli tak do kabiny spokojenější. Ve druhé třetině to po gólu na 4:1 vypadalo, že Češi utkání mají pod kontrolou a dojdou si pro vítězství, ovšem po dvou chybách v české obraně se Švýcaři během 23 sekund dvakrát prosadili a udělali tak ze zápasu drama. Po bohaté druhé třetině jsme naopak ve třetí třetině viděli pouze jednu branku a to z hokejky Vojtěcha Husineckého, který skóre upravil na konečných 5:3. To je z dnešního zápasu všechno. Děkuji za pozornost.

60:00

55:06
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi odskakují svému soupeři! Pátý gól českého týmu vstřelil obránce VOJTĚCH HUSINECKÝ, kterému asistoval jeho kolega z obranné dvojice Tomáš Galvas.
    Asistence: Tomáš Galvas

41:57
    Švýcarsko v plném počtu.

40:05
    Stream se opět seknul, tudíž budeme prozatím pokračovat ve změnách stavu.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli celkem 5 branek. Dvě branky vsítili hokejisté Česka a tři hokejisté Švýcarska. Vypadalo to, že Češi mají utkání plně pod kontrolou, ale po dvou chybách v obraně vsítili Švýcaři dvě rychlé branky během 23 sekund, kdy se prosadil Rico Gredig a Simon Meier. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začne za 15 minut.

40:00

39:57
    Vyloučení v týmu Švýcarsko:
    Simon Meier – 2 min., sekání.

39:25
    Švýcaři se nacházejí v útočném pásmu a snaží se ještě před přestávkou vyrovnat.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:10
    Z následného protiútoku přišla střela, kterou si Jakub Milota pohlídal, a tak drží vedení českého týmu.

37:51
    Tadeáš Kalužík se nedostal přes obránce Rhyna, a tak z této akce nic nebude.

37:05
    Po tlaku Švýcarů přišla střela od modré čáry, kterou si ovšem pohlídal brankář Milota a umožňuje svým spoluhráčům vystřídat.

36:09
    Česko v plném počtu.

35:50
    Švýcarsko je usazené v útočném pásmu, ale kombinace je zatím bez střelby.

34:50
    Velká šance při českém oslabení! Po přihrávce Hradce se do zakončení dostal Petr Sikora, ale brankář Huet se skvěle přesunul a zkazil tak radost českému útočníkovi.

34:09
    Vyloučení v týmu Česka:
    Adam Jecho – 2. min., podrážení.

Robert Čuma

Branky a nahrávky: 13. Petr (Šimek, Vandas), 20. Hradec (Jecho, Šimek), 27. Galvas (Sikora), 32. Jecho (Ročák, Titlbach), 56. Husinecký (Galvas) – 30. Dorthe (Meier), 33. Gredig (Meier), 34. Meier (Braillard)

Česko: Milota (Ebenstreit) – Ročák, Fibigr, Galvas, Husinecký, Dvořák, Vandas, Matějíček, Kočí – Fiala, Hradec, Kalužík – Spěváček, Felcman, Židlický – Sikora, Petr, Šimek – Pérez, Titlbach, Jecho
    Trenér: Augusta

Švýcarsko: Huet (Lachat) – Meier, Bunzli, Rhyn, Balestra, Hafliger, Geisser – Embacher, Dorthe, Wagner – Kaderli, Gredig, Meier R. – Wey, Meier S., Braillard – Lindemann, Graf, Antenen
    Trenér: Jenni

Rozhodčí: Hyvärinen, Rasalahti – Ollikka, Saarimäki