3:4 (1:2, 2:1, 0:1)
Česko
Středa 24.07.2024, 18:00 • Eisstadion Davos • Reprezentace do 17 let

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:06:23)

Je dobojováno. Češi nakonec minutu a půl před koncem třetí třetiny udeřili, když se trefil Ondřej Ruml a nakonec se ukázalo, že jeho trefa byla tou vítěznou. Češi tak odmítli nastavenou hrací dobu a první duel ze tří zvládli a vítězí.

59:55
    Češi uháněli na prázdnou branku, nakonec ji ale trefit nedokázali. Hra se ještě otáčí před klec českého týmu, už se ale nic nestane.

Česko právě vstřelilo branku!
    Češi v závěru třetí třetiny opět strhávají vedení na svou stranu. ONDŘEJ RUML na levé straně vystřelil a trefil tyč. Puk se pak dostal na druhou stranu a český obránce pak objel šikovně švýcarskou klec a za záda švýcarského brankáře dorazil vlastně svou vlastní střelu – 3:4. Asistence: Petr Tomek.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Nyní to zase zkusili Švýcaři, i těm se ale nepovedlo ohrozit svatyni Sebastiana Charváta.

56:41
    Dominik Řípa střílel z levé strany a jeho ránu poté bezpečně kryje Yannis Zambelli. Poté nechává hru plynout a posílá puk svým spoluhráčům.

55:26
    Pomalu se blíží finiš základní hrací doby a stále na ukazateli skóre svítí nerozhodný stav.

54:31
    Do ofsajdové pasti se dostali čeští hráči, vše je posouzeno jako úmysl a hra tak jde před branku Charváta.

53:23
    Z levé strany vystřelil Martin Hečko a jeho pokus končí na betonu švýcarského brankáře, který jen zaduněl.

53:00
    Zakázané uvolnění Švýcarů a hra se stěhuje před klec Zambelliho, buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.

51:30
    Tobiáš Sekanina se zjevil tváří v tvář Zambellimu, před ním poté vystřelil, ale jeho pokus byl následně pak sražen mimo ohrožení švýcarské branky.

51:01
    Jan Kerbler sklepl puk od modré čáry těsně před Zambellim, ale ten ho dobře viděl a následně schoval u sebe. Hra je přerušena, vhazovat se bude před jeho brankou.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. Fueter (Marsden, Bouvard), 24. Fueter (Bouvard, Marsden), 35. Sutter – 4. Ruml (Hečko), 20. Řípa (Weiss, Kůrka), 39. Tomek (Katolický, Kachlíř), 59. Ruml (Tomek)

Švýcarsko: Zambelli (Kunz) – Vito, Akhmedov, Favre, Mukuna, Guzzi, Castiglioni, van Gessel, Hert – Sutter, Troxler (C), Berger – Dubé, Sauthier, Achermann – Marsden, Bouvard, Fueter – Kriesi, Grossniklaus, Reist
    Trenér: Patrick Schöb

Česko: Charvát (Psohlavec) – Kachlíř, Vaněček, Ruml (C), Nedorost, Reisnecker, Kůrka, Kamas – Hečko, Tomek, Katolický – Slavík, Huk, Hanyš – Vlk, Sekanina, Klaus- Hrček, Řípa, Weiss – Kerbler
    Trenér: František Ptáček

Rozhodčí: Fausel, Blasbalg – Nater, Bürgy