HC Vítkovice Ridera
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
HC Tábor
Neděle 08.09.2024, 12:00 • MFH Ostrava • Extraliga dorostu • 1 • Skupina B

Dohrávka prvního kola je u konce. Tábor byl vítkovickému mužstvu zdatným soupeřem a domácím se příliš nedařilo najít na jejich hru účinný recept. Hosté svého soupeře dlouho k ničemu nepustili a tato taktika byla velmi účinná. Vítkovice ale v samotním závěru přistoupily ke hře bez brankáře, což se ukázalo jako dobrý tah, protože hned po sedmi vteřinách srovnával Stryczek. Ten se dnes předvedl jako žolík vítkovických, protože v prodloužení, které už bylo v režii domácích, završil přesnou střelou svůj dnešní hattrik. Tábor si tak z dnešního utkání odváží "jen" bod, ale celkově v Moravskoslezském kraji uloupil body čtyři.
    Z Ostravy je to pro dnešek už vše, mějte příjemný zbytek neděle a já se budu těšit brza zase na počtenouu. (14:20:11)

63:07 Leon STRYCZEK - 4:3

63:07
    3/3
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí ukončují prodloužení, Svozil našel dobře postaveného LEONA STRYCZKA, který se dostal přes celé útočné pásmo až k brance a překonává Neduchala dnes už potřetí! Zajišťuje tak domácímu týmu extra bod – 4:3. Asistence: Ladislav Svozil, Dalibor Lyčka.
    Stryczek L., Svozil L., Lyčka D.
    Mohyla R., Slívko O., Charvát O.

62:58
    Svozil se vydal do pásma, ale musel zastavit, aby to nebyl ofsajd.

62:38
    Vítkovice musely vycouvat ke své kleci, ale stále kontrolují puk.

62:00
    Pokus Glose končí nad brankou.

61:44
    Puk v pásmu před Kubinou, ale domácí jej kontrolují.

61:22
    Dělovka Michala Šebesty končí na zadním mantinelu.

61:00
    Puk zamířil k domácí brance, ale vítkovičtí už jej mají pod kontrolou.

60:45
    Svozilovi před brankou střela nesedla.

60:20
    Stryczek za brankou hostí, ale nikdo se nenabízí.

60:05
    Vítkovice budou rozehrávat od své branky.

60:01

Po krátké přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:57
    Vítkovice posílají kotouč k brance Tábora.

59:37
    Tábor bojuje u mantinelu za domácí brankou o puk s vítkovickými, sudí nechávají hrát.
    58:07 Leon STRYCZEK - 3:3

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 33. Stryczek (Kučerňák, Glos), 38. M. Šebesta (Man, Zatloukal), 59. Stryczek (Varga, Szarowski), 64. Stryczek (Svozil, Lyčka) – 3. Slívko (Fleischman, Čečetka), 39. Nevšímal (Polka, Neduchal), 41. Čečetka (Slívko, Nevšímal)

HC Vítkovice Ridera: Kubina (Oprchalský) – Glos, Varga, Michalík, Szarowski, Lyčka (C), Noga – Š. Šebesta, Rončka, Juroš, Kučerňák, Douda, Zatloukal (A), M. Šebesta, Stryczek, Man, Svozil (A).
    Trenér: Darek Stránský

HC Tábor: Neduchal (Kalkus) – Mohyla (A), Šťastný, J. Ryšavý, Coufal, Hrobský, Polka, Šachl – Vinš, Fleischman, Bušta, Botka, O. Charvát, Slívko (A), Boháč, Slabý (C), Čečetka, Nevšímal.
    Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: L. Blaževič – J. Peluha, J. Cygal