Řisuty – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:0 (kon.) | Nymburk – Sokolov 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:3 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Břeclav – Vsetín 0:9 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 8:2 (kon.)
Děčín – Kolín 0:3 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 5:7 (kon.)
HC Trutnov
8:2 (4:0, 2:2, 2:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 03.10.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

Dnešní utkání sledovalo 415 diváků. (20:42:25)

Domácí dnes zaslouženě vyhráli. Již od samého začátku domácí tlačili hostující celek a vytvářeli si zajímavé šance, které dokázali proměnit v gól. První branku zápasu jsme mohli vidět až v šestnácté minutě, kdy se prosadil po přihrávce Chytráčka Malý. Již v devatenácté minutě jsme mohli vidět druhou branku domácích a znovu u toho byli Chytráček s Malým, tentokrát se prosadil první jmenovaný. Deset sekund před koncem první třetiny se domácí radovali znovu. Po přihrávce Cetkovského a Půlpána si na střed najel Kastner, který navýšil vedení na 3:0. Jenže to nebylo vše. Přesně se sirénou se domácí mohli radovat znovu. Po pokusu přelobovat Kaššáka se k dorážce dostal Perutek, který trefil odkrytou klec hostů. Ve druhé třetině jsme čekali na gól pouze devět minut, kdy se prosadili hosté. V přesilové hře si před Jeschkeho branku sjel Kozák, který po přihrávce Deveriho snížil na 4:1. A pak už to bylo jako na houpačce! V čase 35:01 se ve svém prvním zápase za Trutnov prosadil Pavel Fedulov. O 39 sekund bylo znovu sníženo. Po samostatné akci se před brankou domácích nejlépe zorientoval Ptáčník, který snížil na 5:2. O dalších 26 sekund později vedli domácí znovu o čtyři branky. Po chybě hostujícího gólmana se k puku dostal Luštinec a nádhernou přihrávkou našel Janouška, který zvýšil na 6:2. Třetí třetina už byla klidnější. Sedmí gól domácích padl v čase 45:10, kdy se na modré napřáhl Suvorov, který prostřelil vše co mu stálo v cestě 7:2. Po tomto gólu hosté střídali brankáře. A tak místo Kaššáka nastoupil Tichý. Poslední gól padl sedm sekund před koncem, kdy se uvolnil Kastner a nádherným blafákem upravil skóre na konečných 8:2.

59:53
    Trutnov právě vstřelil branku!

Tak přece jen ještě jedna branka v síti hostů. Z samostatného úniku se po krásném blafáku prosadil domácí Lukáš KASTNER, který střílí svou druhou branku v zápase.

59:01
    2min za podražení dostává domácí Janoušek.

59:00
    Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.

58:02

57:54
    Do šance se dostal hostující Hammerbauer, jeho střela však trefila pouze horní tyčku Jeschkeho branky.

56:28
    Icing hostů.

56:23

56:02
    2min za příliš mnoho hráčů na ledě dostává domácí střídačka.

54:23
    2min za hákování dostává hostující Kuncl.

52:45

52:15
    2min za sevření kotouče dostává domácí Malý.

50:45
    2min za držení dostává hostující Zicho.

49:51

49:21
    Domácí ve čtyřech.

47:51
    2min za napadení dostává domácí Bartoň.

47:21
    2min za hákování dostává domácí Janoušek.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 16. Malý (Chytráček), 19. Chytráček (Malý), 20. Kastner (Půlpán, Cetkovský), 20. Perutek (Surovov), 36. Fedulov (Uchin), 37. Janoušek (Luštinec), 46. Suvorov (Vácha, Malý), 60. Kastner – 29. Kozák (Deveri), 36. Ptáčník

HC Trutnov: Jeschke (Čáp) – Beneš "A", Poul, Karlík "C", Chaloupka, Vácha, Kubica, Suvorov – Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, Půlpán, Cetkovský, Perutek, Chytráček, Shamolin, Uchin, Janoušek, Fedulov
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz "C", Kuncl, Neman, Zicho, Kozák Michal, Žižka – Andres, Jáchym, Toušek, Ptáčník, Hammerbauer, Mála, Hrdlička "A", Vrtek, Deveri, Schönauer, Toman, Nguyen "A"

Rozhodčí: Veinfurter – Novák, Tasch