Olomouc – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Kladno – Opava 10:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vsetín 6:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Poruba 6:2 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 2:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:4 (1:2 po s.n.)
Třinec – Mountfield HK 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 4:2 (kon.) | K. Vary – Letňany 3:2 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Mountfield HK
Sobota 16.01.2016, 14:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

Konec zápasu. (16:12:53)

59:57
    Tři sekundy před koncem přichází ještě jedno vyloučení, Kvasnica vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

58:39
    Kvasnica je zpět na ledě a hraje se v pěti na obou stranách.

57:48
    Závěr zápasu je pěkně vyhrocený a bude se znovu vylučovat. Za sekání si dvě minuty odpykají Dvořák a Najsar.

57:38
    Puk skončil pod Hrachovským, hradečtí ovšem začali třineckého hráče osekávat hokejkami ve snaze získat kotouč a na ledě tak došlo k potyčce a bude se vylučovat. Filip Moník si odpyká dvě minuty za sekání, domácí obránce Brabec dvě minuty za hrubost.

57:01
    Muška to zkusil z levého kruhu, překonat Ochmana se ale hostujícímu bekovi nepodařilo.

56:37
    Za sekání si dvě minuty odpyká Kvasnica.

56:28
    Střelu od modré Kouba pouze vyrazil a k dorážce se tak dostal Stuchlík, ten ale neuspěl.
    Pěkná postýlka... :)

Something retro. Something new. #MadeOfHockey #RetroFlex

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 2. leden 2016

55:23
    Šalda to zkusil od modré, třineckou branku však o pár desítek centimetrů minul.

54:40
    Štohanzl se dostal k dorážce vlastní střely, u pravé tyče ale hradecký hráč neuspěl.

53:17
    Mašín vyslal střelu z pravého kruhu, branku Ochmana ovšem vůbec netrefil.

52:53
    Z trestné lavice už naskočil také Mašín a Hradec je kompletní.

52:42
    Przybyla sjel s kotoučem až před branku, u levé tyče se mu ale poslat puk do sítě nepodařilo.

52:04
    Také tentokrát si Kouba připisuje úspěšný zásah proti střele domácího obránce od modré čáry.

51:51
    Střela Imricha od modré skončila v připravené lapačce hostujícího gólmana.

51:44
    Kouba přerušil hru po střele z blízkosti branky a do hry už se vrací Štohanzl.

50:53
    Další nedovolený zákrok na straně Hradce znamená padesát sekund trvající dvojnásobnou přesilovou hru Ocelářů. Za sekání si dvě minuty odpyká Mašín.

50:40
    Kalus se před brankou dostal k dorážce, puk ale do sítě nezamířil.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 10. Kvasnica, 17. Kaukič (Mach, Kalus), 27. Kalus (Kaukič), 44. Kvasnica (Stuchlík, Imrich), 46. Haman (Vochozka, Kvasnica) – 34. Hidveghy (Brádler)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Ovčaří) – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Klocek, Brabec, Timotej Marguš, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Kalus, Najsar, Molin
    Mountfield HK: Kouba (Bartozel) – Muška, Lelek, Brádler, Gaspar, Pohl, J. Moník, Šalda – Hašek, Mašín, Pažourek, Matouš, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, F. Moník, Pokorný, Hejna, Hidveghy, Šimůnek

Rozhodčí: Czubaj – Gančarčík, Vengřín