Mountfield HK – Vítkovice 3:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Motor ČB 1:4 (kon.) | Chomutov – Letňany 0:1 (kon.)
Zlín – Třinec 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 4:2 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
Mountfield HK
3:4 (0:3, 1:0, 2:0 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 31.01.2016, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B
    Co takové hokejové auto, chtěli byste? :)

Já se s vámi pro dnešek loučím a zase někdy na počtenou. (14:25:20)

Zajímavé utkání na východě Čech je za námi. Vítkovice se už v první třetině ujaly vedení 3:0, ale Hradec vystřídal do druhé třetiny gólmana a ten se zdál býti nepřekonatelným pro hostující hráče z Moravy. Mountfield mohutně finišoval a dokázal srovnat při powerplay, ale v nájezdech se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Ti si tak odvážejí dva cenné body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
    Dva body putují do Ostravy! Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl v páté sérii TADEÁŠ VÍCHA, který forhendem překonal dnes výborného Novotného.

5. série
    1:0
    Tomáš Šlaicher nedokázal ukočírovat kotouč a ten skončil v betonech Pitáka. Vítkovice vítězí.

5. série
    1:0
    Tadeáš Vícha si kotouč posunul do forhendu a vstřelil první gól.

4. série
    0:0
    Jakubcovi kotouč utekl.

4. série
    0:0
    Kylnár zkusil střelu na lapačku Novotného, ale v ní touš skončil.