Mountfield HK – Jihlava 2:1 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Mountfield HK
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 24.08.2016, 17:15 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy juniorů

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších onlajnů na shledanou! (19:41:55)

Šedesát pět minut hry o vítězi nerozhodlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich byli úspěšní celkem tři střelci, z toho dva v hradeckém dresu, a výhra 2:1 tím pádem dnes zůstává pod Bílou věží.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    ALEŠ DUFEK se na svůj nájezd rozjel pomalu, ukázalo se to ale jako správná volba. Naznačením zmátl gólmana a střelou mezi ruku a tělo rozhodl o vítězi dnešního klání.

3. série
    2:1
    Velmi pomalu se rozjel Aleš Dufek, střelou pod vyrážečku dává branku!

3. série
    1:1
    Mezi betony Kraučuk místo nenašel.

2. série
    1:1
    Malíkovi se klička do forhendu povedla a vyrovnává!

2. série
    0:1
    Oščádal zkoušel blafák do forhendu.

1. série
    0:1
    Hofman zkoušel bekhendový blafák, neúspěšně.

1. série
    0:1
    Heindrich střelou pod vyrážečku dává gól!

Samostatné nájezdy začínají.

Nerozhodlo ani prodloužení, a o osudu zápasu tak rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:16
    Srnský jel sám na Bartozela, ten ale utěsnil mezírku mezi betony včas a prodloužení tak pokračuje!

63:46
    Hradečtí teď krouží v útočném pásmu, ke střele se ale ne a ne dostat.

62:37
    Pospíchal vzal v úniku dvou na jednoho střelu na sebe, Bartozel ale jeho úmysly přečetl.

62:20
    Ztečovaná střela končí v ochranné síti, vhazování v hradeckém útočném pásmu.

61:26
    Gaspar tísněn obráncem nezakončil tak, jak by chtěl, a puk skončil mimo brankoviště.

60:29
    Maštera se dostal až před Šťastného, hostující brankář zasáhl pravým betonem.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 38. Chalupa (Malík, Hroudný), rozh. náj. Dufek – 17. Mejzlík (Kristian, Peschout)