Třinec – Mladá Boleslav 4:3 (4:3 po s.n.) | Pardubice – Plzeň 4:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (po pr.)
Chomutov – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Zlín – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Mountfield HK
Pátek 14.10.2016, 17:30Tipsport extraliga • 12. kolo

Dnešní vyrovnané utkání mezi Zlínem a Hradcem Králové dospělo až do prodloužení, kde rozhodl o dvou bodech pro domácí přesnou střelou obránce Kotvan. Hradečtí opět nedokázali získat body v základní hrací době. Zlínu tyto dva body hodně pomohou. Hezký zbytek pátečního večera. (19:59:08)

61:40 Oldrich KOTVAN - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

61:40
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští berou dva body, když se v přesilové hře v prodloužení prosazuje přesnou dělovkou do horního rohu OLDRICH KOTVAN. Asistence: Petr Holík

60:43
    Jaroslav Bednář (HKM) 2 minuty za podražení.

60:27
    Prodloužení začalo hodně z ostra. Kotvan ani Šimánek své dobré šance nedotáhli do zdárného konce.

60:01

Šedesát minut nám nestačilo k tomu, aby jsme se dozvěděli vítěze a na řadu příjde pětiminutové prodloužení 3na3.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:15
    Je tu poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Na opačné straně Kašík skvěle vytáhl betonem nahození Pláňka.

58:40
    Kotvan nahazuje kotouč do útočného pásma a blíží se nám poslední minutka třetí třetiny.

57:38
    Zakázané uvolnění Zlína. Vhazovat se bude před brankou Kašíka.

57:01
    Rozjetého Říčku zastavila píšťalka sudího, která signalizuje ofsajd.
    55:57 Andris DŽERINŠ - 2:2

55:57
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí zabojovali na zlínském brankovišti a opět máme srovnáno. Nechybělo mnoho a Kašík předvedl zákrok večera. Ovšem dorážka ANDRISE DŽERINŠE snad o milimetry doputovala za brankovou čáru. Asistence: Aleš Pavlas, Lukáš Nedvídek.
    55:38 Petr HOLÍK - 2:1

55:38
    Drtivý tlak v přesilovce předváděli zlínští hokejisté. Ležícího Rybára nakonec překonal střelou z ostrého úhlu PETR HOLÍK, který nasměroval kotouč přímo pod horní tyčku. Asistence: Oldrich Kotvan.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 28. Bukarts (Chytil), 56. P. Holík (Kotvan), 62. Kotvan (P. Holík) – 5. Nedvídek (Pavlas, Potulny), 56. Džerinš (Pavlas, Nedvídek)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák, Blaťák, Bořuta, Žižka, Matějíček, Holomek – Říčka, P. Holík, Bukarts – Chytil, Vlach, Honejsek – Kubiš, Podešva, Štumpf – Karafiát, Hrazdíra.
    Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Newton, Pláněk, Gregorc, Štajnoch, Dietz, Pavlas – Šimánek, Džerinš, Jarůšek – Köhler, Potulny, Bednář – Nedvídek, Dragoun, T. Knotek – Kopta, J. Veselý, Čáp.

Rozhodčí: Šír, Polák – Gebauer, Lederer