Třinec – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Pardubice – Vítkovice 3:0 (kon.)
Sparta – Litvínov 3:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:4 (2:2, 1:1, 0:0 - 0:1)
Mountfield HK
Pátek 25.11.2016, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Tipsport extraliga • 24. kolo

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji hezký víkend! Na počtenou! (19:35:01)

Utkání končí dvoubodovým vítězstvím Hradce Králové, Oceláři berou bod. Nutno říct, že remíza je dnes zasloužená, neboť každý chvilku tahal pilku. Slezanům vycházely především začátky třetin a koncovky, Hradečtí byli silní v prostředních částech. V prodloužení pak hostům výhru vystřelil Roman Kukumberg.

61:41 Roman KUKUMBERG - 3:4
    Zdroj: Hokejka TV

61:41
    Hradec právě vstřelil branku!
    Necelé dvě minuty stačily Hradci na to, aby rozhodl o své výhře! Oceláři u branky zapomněli na osamoceného ROMANA KUKUMBERGA, který ukličkoval Hrubce a zavěsil puk pod horní tyč! Asistence: Blaž Gregorc, Jaroslav Bednář.

61:24
    Adamský se pokusil přejít do útočné třetiny, na modré mu ale stopku vystavil Gregorc.

60:55
    Marosz tak dlouho kličkoval, až se sám ukličkoval a jen odevzdal puk soupeři.

60:27
    Džerinš vyzval ke skórování Pláňka, ten ale nedokázal trefit letící puk.

60:01

Dnešní utkání sleduje 4 371 diváků.

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, po krátké přestávce se tak ke slovu dostane pětiminutové prodloužení tři na tři k určení vítěze.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:50
    Další velká příležitost pro Romana Kukumberga! Chybná rozehrávka Hrubce skončila u Bednáře, který přenechal kotouč právě Kukumbergovi! Hostující forward pálil z mezikruží, branku ale netrefil!

58:01
    Dvě minuty do konce základní hrací doby, stav je stále nerozhodný.

57:20
    Za odraženým kotoučem do třineckého pásma se dral Džerinš. Před Hrubce jej ale nepustil Linhart, který umožnil svému brankáři ukrytí puku v lapačce.

56:36
    Na druhé straně mohl zaútočit Martin Růžička. Ten ale v dobré pozici místo střely volil přihrávku, která nebyla přesná.

56:08
    Jarůšek teď také vedl přečíslení dvou proti jednomu, pas na najíždějícího Knotka však dobře vystihl vracející se Nosek.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 4. Petružálek (Špirko), 19. Marosz (Hrabal, Hrňa), 38. Marosz (Martin Růžička, Dravecký) – 12. Červený (Bednář, Gregorc), 17. Džerinš (Červený, Šimánek), 31. Köhler (Newton, Rybár), 62. Kukumberg (Gregorc, Bednář)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, L. Doudera, Hrabal, M. Doudera, Nosek, Bartko – Petružálek (A), Špirko, Hrňa – Dravecký, Marosz, Martin Růžička – Rákos, Kreps, Irgl (C) – Adamský (A), Polanský, J. Sýkora – Kane.
    Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (A), Pláněk, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Čáp – Šimánek, Džerinš, Červený (A) – Köhler, Kukumberg, Bednář (C) – R. Pavlík, Dragoun, Jarůšek – T. Knotek, J. Veselý, P. Beránek.

Rozhodčí: Robin Šír, Petr Úlehla – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan

Diváci: 4 371