Kladno – Chomutov 4:7 (kon.) | Písek – Liberec 0:7 (kon.) | Kolín – Mountfield HK 0:1 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 0:6 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | HC Litvínov – Slavia 5:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 3:6 (kon.) | Havířov – Třinec 1:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 1:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:3 (kon.) | Letňany – Sparta 4:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 4:5 (2:1 po s.n.)
SC Marimex Kolín
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Mountfield HK
Sobota 24.09.2016, 12:00 • ZS Kolín • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

Hezký zbytek dne. (14:03:29)

Jediná branka z konce první třetiny rozhodla souboj Kolína s lídrem tabulky. Hradec Králové měl v zápase víc ze hry, ale Kolín dobře bránil a do poslední chvíle čekal na vyrovnávací gól.

59:50
    Hra v rohu.

59:30
    Kolín bez gólmana, 5 na 5.

59:12
    Kolín se ještě dostal do útočné třetiny, ale zatím bez střely.

58:41
    Po dalším vhazování v kolínském obranném pásmu se hraje v rohu kluziště.

58:30
    Bojuje se u mantinelu. Hostům to stačí, to pro domácí je tato situace nevýhodná. Chtěli se usadit v pásmu a zkusit hru bez gólmana. To už dnes ale asi nevyjde.

58:08
    Toto je podražení Grauera a Kolín se bude do konce utkání bránit.

57:28
    Bojuje se ve středním pásmu. Hosté nechtějí udělat chybu dozadu, tak se teď taky víc soustředí na bránění než na útok.

56:47
    Hra se přesouvá před kolínskou bránu.

56:35
    Na hostech je vidět, že se o své úzké vedení bojí. Domácí i když se snaží teď zuby nehty ještě vyrovnat, mají ke gólu ale poměrně daleko.

56:00
    Kolín se teď pere o body v útočné třetině. Hosté ale blokují kolínské přihrávky i střely.

55:32
    Jonáš z kruhů vyslal střelu na Březinovu vyrážečku. Poslední čtyři a půl minuty třetí třetiny.