Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.) | Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:3 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:0 (kont.) | Nymburk – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Kolín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 0:0 (odl.) | Písek – Pelhřimov 6:5 (po pr.)
Kobra – Bílina 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 5:4 (kon.)
Řisuty – Děčín 2:3 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.)
HC Trutnov
5:4 (2:2, 1:0, 2:2)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 21.12.2016, 18:00 • Fischer Hockey CZ Aréna • 2. liga skupina Západ • 23. kolo

Domácí vítězí i ve třetím letošním derby. Utkání rozhodla divoká šestiminutovka ve třetí třetině, ve které se dvakrát prosadil Jaroslav Ukhin. V posledních minutách se Vrchlabí tlačilo za vyrovnáním, ale pozorná obrana domácích v čele s Otou Jeschkem byla proti. Děkujeme za sledování dnešních onlajnů a přejeme hezký zbytek večera. (20:28:05)

59:30
    Vrchlabí stále daleko od branky Jeschkeho!

59:15
    Domácí vyhazují do středního pásma.

58:57
    Aleš Půlpán znovu míjí odkrytou klec!

58:46
    Přes celé hřiště to zkoušel Aleš Půlpán, ale branku míjí o milimetry!

58:26
    Jeschke na brankové čáře kryje vylouženou šanci!

58:20
    Trutnov pod obrovským tlakem!

57:52
    Vrchlabí se samo připravilo o útočnou třetinu.

57:48
    Hosté bez brankáře!

57:48
    Oddechový čas pro Vrchlabí.

57:48
    Jeschke kryje střilenou příhrávku a přerušuje hru.

57:47
    Domácí obrana nešetří obětavými zákroky a do střel se všichni vrhají po hlavě.

57:30
    Bláhovu střelu od modré kryje Jeschke.

57:20
    Domácí výborně brání, hosté se dostávají těžko do útočného pásma.

56:57
    Další částečné přečislení domácích končí po nepřesné přihrávce v rohu.

56:20
    Po nepřesné rozehrávce hostujícího brankáře se k šanci málem dostal Půlpán.

55:55
    Ofsajd hostů.

55:45
    Novák si našel místečko za domácí obranou a mohl se dostat do brejku, puk na poslední chvíli nezpracoval.

Jiří Aberle

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 6. A. Půlpán (TS), 19. Chytráček (Fedulov), 28. T. Půlpán (Kastner, A. Půlpán), 46. Ukhin (Fedulov, Abrahám), 51. Ukhin (Chytráček, Fedulov) – 14. Filip (Šimoníček, Skočovský), 15. Šťastný (Filip), 50. Skočovský (Svoboda), 52. Šťastný (Filip)

HC Trutnov: Jeschke (Veselý) – Bažant, Poul "A", Abrahám, Vácha, Beneš, Bezděk, Junek – A.Půlpán "C", Kastner, T.Půlpán, Fedulov, Ukhin, Chytráček "A", Smékal, Janoušek, Hlaváček, Tatar,
    HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Jirků "A", Hejda, Chleborád, Skočovský, Jandejsek, Tržický, Kadavý, Procházka – Filip "C", Šťastný, Novák, Šimoníček, Bláha "A", Čurda, Urban, Svoboda, Oppelt, Miškovský, Maďar

Rozhodčí: Jechoutek – Žídek, Horažďovský