Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kolín – Písek 7:0 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Kobra – Trutnov 6:2 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 3:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 6:0 (kon.) | David Servis – Nymburk 2:10 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:5 (kon.)
HC Kobra Praha
6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
HC Trutnov
Sobota 11.02.2017, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 34. kolo

V poslední třetině padla pouze jedna branka, tu vsítil Jiří Jakeš. Domácí se tak díky další výhře drží stále na první příčce. Druhý je aktuálně Jablonec, který prohrával v Bílině 3:0 ale dokázal otočit a vyhrát 4:3 v prodloužení. Týmy dělí od sebe tři zápasy před koncem čtyři body. Důležité tak bude středeční vzájemné utkání, které pokud Kobra vyhraje, zaručí si postup z nejlepší možné pozice. (20:12:29)

Nejlepší hráči utkáíní byli vyhlášení Šimon Antončík (1+3) a Tomáš Půlpán (0+0).

59:48
    Cafourek se popral s Tomášem Půlpánem, oba jsou vyloučení za hrubost. Cafourek dostává 2+2, Půlpán 2 minuty.

59:40
    Hraje se před Bílkem.

59:15
    Konečný dostal křižnou přihrávku a pálil, Bílek nechal vyniknout svou lapačku.

59:00
    I přes již jasný výsledek jsou domácí velmi aktivní v útočném pásmu.

57:55
    Hlinkova střela šla od Bechého vyrážečky do ochranné sítě.

57:30
    Kobra právě vstřelila branku!
    A domácím se to podařilo! JIŘÍ JAKEŠ z úhlu prostřelil Bechý, zdálo se mi, že mezi betony.
    Asistence: Filip Švaříček.

57:20
    Oba týmy se snaží ještě vstřelit branku.

56:39
    Tuma se dostal k puku, Bechý chytá bez problémů.

Dnešní utkání sleduje v hale 159 diváků.

55:53
    Ofsajd Kobry.

55:40

55:00
    Trutnov není v této přesilovce nebezpečný.

53:40
    Jakub Verbík dostává trest za hrubost, opět bude hrát Trutnov přesilovku.

53:21

52:54
    Píša rozehrával zpoza brány, trefil ale přímo Vlachovu hůl. Poté si však domácího útočníka pokryl.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 4. Jedlička (Antončík), 7. Matějček (Hlinka, Vlach), 14. Jedlička (Antončík, Bílek P.), 31. Antončík (Jakeš), 35. Jakeš (Jedlička, Antončík), 58. Jakeš (Švaříček) – 26. Konečný (Junek, Hlaváček), 30. Kastner

HC Kobra Praha: Bílek P. (Langer) – Cafourek (A), Verbík J., Šteiner, Bílek D., Švaříček, Verbík R. – Jedlička, Antončík, Jakeš (C), Vlach, Matějček, Hlinka, Tuma, Slanina (A), Kysela, Kuchta, Pulkrab, Matějek, Kučera
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Trutnov: Bechý (Jesche) – Píša, Poul (A), Abrahám, Sakaev, Vácha, Beneš, Junek – Ukhin, Půlpán A. (C), Hlaváček, Zahradník, Půlpán T., Janoušek, Smékal, Tatar, Kastner, Konečný
    Trenér: Petera Luboš

Rozhodčí: Sýkora – Žídek, Horažďovský