Vsetín – Třinec 4:10 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Ústí n/L 7:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 7:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 15:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 6:5 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Mountfield HK
Středa 28.09.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poráží vedoucí Mountfield Hradec Králové 2:1 v prodloužení a minimálně do zápasu Žďáru nad Sázavou jde na druhé místo v tabulce, se s Vámi loučí a hezké sváteční odpoledne přeje Tomáš Lysý. (14:24:28)

Rozhodnutí zápasu přišlo 77 vteřin po začátku prodloužení, kdy po buly ve středním pásmu ujel s pukem Vítězslav Brož, který svým druhým dnešním gólem a sedmým v sezoně celkově rozhodl o výhře Dukly 2:1 v prodloužení.

61:17
    Dukla právě vstřelila branku!
    V dosavadních šesti kolech ztratili Hradečtí jen tři body a nyní jsou to další dva.VÍTĚZSLAV BROŽ kousek po přejetí modré napřáhl a propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

61:01
    Útok hradeckých hokejistů končí ofsajdem.

60:01

Ve třetí třetině přišel vůbec první gól utkání, když se v pětačtyřicáté minutě prosadil Vítězslav Brož. Domácí poté nevyužili čtyřminutovou přesilovku a po jejím konci srovnal Martin Janda. Zajímavé utkání tak míří do prodloužení a uvidíme, zda pět minut navíc rozhodne o extra bodu pro jeden či druhý tým.

60:00

59:49
    10,6 vteřiny před koncem bude buly po pravici Vacka a hosté si vyžádali oddechový čas. Že by ještě Hradec zkusil strhnout tři body na svojí stranu?

59:48
    Při návratu vyloučeného Baráka na led pálil z levého kruhu Petr Poppel, jehož střela je zblokována domácími hráči do ochranné sítě.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetího dějství je zde a Hradečtí se v dohrávané přesilovce nedokáží dostat před domácí klec.

58:29
    Jihlava hraje v plném počtu.

57:48
    Síly na ledě se srovnají. Domácí se nedokázali v útoku dostat přes modrou, což byla voda na mlýn pro Poppela, jenž měl proti sobě už pouze obránce Martina Baráka a samozřejmě gólmana Chaloupka. Přes prvního jmenovaného beka Dukly neprošel, protože ten jej podrazil.

Na vyloučení: 2-6.

57:19
    Matěj Morong mohl v přesilové hře rozhodnout, když v protiútoku Hradce i v oslabení dostal puk od Poppela, jenže tváří v tvář Chaloupkovi přestřelil branku.

56:29
    Tohle bylo v podání Jana Jušty možná trošku zbytečné. Před brankou Chaloupka se dostal k odraženému puku, ovšem domácího gólmana pohotovou střelou nepřekonal. Vzápětí ale lehce šťouchl do ležícího jihlavského hráče a dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 1-6.

55:49
    Ondřej Chaloupek má střelu Jaroslava Kašpara z pravé strany ve své výstroji. Hra je tak opět přerušena.

55:29
    První domácí lajna operovala před Vackem, ovšem Chlubna ani Najman puk před brankou za záda gólmana neprotlačili.

54:38
    Hradečtí po srovnání ožili, Chaloupek musel nejprve raději zastavit puk mezi svými betony a poté se prezentoval vyražením kotouče.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 45. V. Brož (Najman, Chlubna), 62. V. Brož – 54. Janda (Jušta)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Pavlas) – P. Brož, Rašín, Sapík, Smolko, Barák, Křišta – V. Brož, Najman, Chlubna – Svoboda, Juda, Zadražil – Krajíček, Dýcková, Pigl. Trenér: Petr Svoboda
    Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Bieniek, Janoušek, Řehák, Myška, Junek, Naar, Perička – Poppel, Morong, Síla – Soukup, Nedomlel, Petržílka – Brandejs, Kašpar, Janda – Jušta, Šedivý, Záliš – Müller. Trenér: Petr Luštinec

Rozhodčí: Král – Šťastná, Kotlík