PZ Kladno – Kobra 5:4 (po pr.) | Letňany – HC Plzeň 5:8 (kon.) | K. Vary – Kladno 7:8 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 2:4 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 4:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 4:0 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 5:6 (kon.) | Olomouc – Poruba 1:2 (po pr.)
Třinec – Havířov 3:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 02.03.2017, 16:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

V Českých Budějovicích je dohráno, domácí čtyřmi góly ovládli třetí dvacetiminutovku a ubránili tak tři body před nájezdníky z Hradce Králové. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. (18:04:52)

59:49
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    PAVEL NOVÁK završuje těsně před koncem utkání hattrick a celkem má tak letos na kontě už úctyhodných třiačtyřicet branek. Asistence: Šimon Kubíček.

59:17
    Závěr zápasu se nenese zrovna ve sportovním duchu, za hrubost jsou současně vyloučení hned čtyři hráči – Petr Dekret a Matyáš Grossmann z Motoru a Martin Nedomlel a Tomáš Janoušek z řad hostujícího Mountfieldu.

58:43
    Dovolím si říct, že je rozhodnuto. Minutu a sedmnáct sekund před koncem posílá čtvrtou branku do klece Hradce Králové LUKÁŠ ŠKVAREK. Asistence: Jiří Dvořák.

53:15
    JAKUB ČÍŽEK zvyšuje náskok domácích na dvě branky! Asistence: Pavel Novák.

43:54
    PAVEL NOVÁK se prosazuje podruhé v dnešním utkání a posílá Motor do vedení! Asistence: Jakub Čížek, Tomáš Hollar.

40:01

Po čtyřiceti minutách je stav stále vyrovnaný, čeká nás tedy dramatická třetí třetina.

40:00

38:08
    Šimon Junek (HKM) je vyloučen za nedovolené bránění, Hradečtí dohrají druhou třetinu se čtyřmi hráči v poli.

31:32
    Třiadvacátá minuta přináší současné vyloučení za hrubost, z každého týmu si půjde nuceně odpočinout jeden hráč. Z Motoru se jedná o Petra Dekreta, z Hradce pak o Martina Jandu.

31:32
    Střídání v týmu Mountfield HK: ze hřiště odchází Tomáš Sajdl, přichází Jakub Tichý.

20:01

První třetina je za námi, platí po ní vyrovnaný stav 1:1.

20:00

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 12. Novák (Hollar), 44. Novák (Čížek, Hollar), 54. Čížek (Novák), 59. Škvarek (Dvořák), 60. Novák (Kubíček) – 5. Šedivý (Jušta)

HC Motor České Budějovice: Dvořák M. (Kadlec) – Dvořák J., Kubíček, Endl, Dekret, Svach, Remta – Grossmann, Novák, Škvarek, Čížek, Houdek, Ryba, Hrubec, Hollar, Janoch, Kouba, Pouzar.
    Mountfield HK: Sajdl (32. Tichý) – Pelda, Řehák, Junek, Janoušek, Perička, Bieniek – Šedivý, Hynek, Soukup, Nedomlel, Kašpar, Jušta, Záliš, Janda.

Rozhodčí: Poskočil – Flegl, Jílek