Zlín – Karviná 1:0 (kon.) | Ostrava – Teplice 3:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 0:3 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:3 (0:2)
FK Teplice
Sobota 19.08.2017, 17:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • HET liga • 4. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:00:38)

Zásahy brankářů Vašek: 2, Šustr 2 : Grigar 3

Právě skončilo utkání mezi FC Baníkem Ostrava a FK Teplice. Hosté si v prvním poločase dokázali po brankách Jana Rezka a Davida Vaněčka vypracovat dvoubrankové vedení. Ostrava se však velmi rychle dostala do hry. Ve 48. minutě otřel svou hlavičku Dyjan Carlos de Azevedo o Michala Jeřábka a bylo sníženo. O čtyři minuty později k radosti domácích příznivců srovnal další hlavičkou Robert Hrubý. V 70. minutě bylo na Městském stadionu v Ostravě – Vítkovicích ještě veseleji. To se po situaci zavánějící ofsajdem prosadil Tomáš Mičola. Když už to vypadalo, že si Baník odnese z tohoto duelu tři body, naskočil si na centr Kroba Martin Fillo, který stanovil konečnou podobu výsledku na 3:3.

90+3

90+2
    Baník mohl ještě v závěru strhnout zápas na svou stranu, ale to by musel být centr z přímého volného kopu přesnější a následná střela z dvaceti metrů rovněž.
    90. Martin FILLO - 3:3

90
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice vyrovnávají v poslední minutě a vypadá to, že se oba soupeři rozejdou smírně! Jan Krob vyslal parádní centr od rohového praporku. Na něj si v plném běhu naskočil MARTIN FILLO a z bezprostřední blízkosti nedal Šustrovi žádnou šanci.

90
    Červenka vytěžil z této situace maximum. Tedy rohový kop pro Teplice.

89
    Další faul na domácí fotbalisty. Baník s rozehrávkou nikterak nespěchá.

88
    Oba hráči ovšem po krátkém ošetření pokračují ve hře, což je dobrá zpráva nejenom pro oba trenéry.

87
    A další srážka brankáře Ostravy! Martin Šustr neohroženě vlétl do souboje se Šušnjarem a k oběma hráčům spěchají doktoři, kteří jsou dnes ve velké permanenci.

86
    Stáňova přihrávka na Poznara šla do protipohybu ostravského útočníka a míč následně musel skrýt Tomáš Grigar do svých rukavic.

85
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Baroš, přichází Stefan Panić.

84
    Baník i nadále pokračuje v útočení. Ani následné dvě střely ke Grigarovi nedoputovaly díky dobrým zákrokům teplických fotbalistů.

83
    Dobrou příležitost měl před sebou Marek Hlinka, ale placírkou z dvaceti metrů přestřelil bránu Tomáše Grigara.

82
    Ten si navíc připisuje první ostřejší zákrok! Z levé strany na něj pálil Jan Vošahlík. Šustr však míč mezi nohama do brány nepustil.

81
    Martin Šustr situaci jen kontroloval po střele hostů z rohu vápna. Domácí brankář má tak možnost odkopávat od své brány.

80
    Skvělou práci směrem dozadu předvedl de Azevedo, jenž v krkolomné pozici zastavil přihrávku teplických hráčů do rychlého brejku.

Radomír Fukala

Branky: 48. de Azevedo (Pazdera), 52. R. Hrubý (Mičola), 70. Mičola – 21. Jan Rezek, 30. Vaněček (Šušnjar), 90. Fillo (Krob)

Karty:   45+3. Mičola (OVA), 64. Šindelář (OVA) – 52. Kučera (TEP), 61. Vondrášek (TEP), 70. Grigar (TEP), 73. Vaněček (TEP)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 11:2. Rohy: 9:5. Fauly: 14:22.
    FC Baník Ostrava: Vašek (41. Šustr) – Pazdera, Azackij, Šindelář, Sus – Mičola (78. Stáňa), R. Hrubý, Hlinka, de Azevedo – Baroš (C) (85. Panić), Poznar.
    Náhradníci: Šustr – Granečný, J. Šašinka, Panić, P. Breda, Pokorný, Stáňa.

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Fillo, Trubač (73. Červenka), Jan Rezek (55. Vošahlík) – Vaněček.
    Náhradníci: Chudý – Urma, Červenka, Král, Hyčka, Suchan, Vošahlík.

Rozhodčí: Ardeleanu – Blažej, Myška