Mladá Boleslav – Karviná 0:1 (kon.) | Ostrava – Slovácko 1:2 (kon.) | Zlín – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Jablonec – Teplice 2:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 1:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:2 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 17.02.2018, 15:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • HET liga • 17. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:07:19)

Je dobojováno. Po nemastném a neslaném úvodu utkání se do veden dostali hosté ze Slovácka. Ve 33. minutě Stanislav Hofmann zužitkoval přihrávku Tomáše Břečky a rozesmutnil ostravské tribuny.
    Do druhé půle opět lépe vstoupili hráči z Uherského Hradiště. Po nenápadném centru poslal svou hlavičku přesně k tyči Tomáš Zajíc a s Ostravou to vypadalo velmi špatně. V 74. minutě ovšem vykřesal jiskřičku naděje svým gólem Tomáš Poznar, ale to bylo ze strany Baníku vše. Slovácko poté již svůj náskok ubránilo a v tomto veledůležitém záchranářském duelu veze z Ostravy 3 body za výhru 2:1.

90+6

90+5
    V poslední vteřině mohl ještě Robert Hrubý srovnat! Domácí kapitán si zpracoval v šestnáctce míč, avšak při své střele jej měl trochu pod nohou a jeho pokusu chyběla patřičná přesnost i razance.

90+5
    Z něj ovšem Ostrava vůbec nezahrozil a po dalším nepřesném nákopu vpřed bude od své brány odkopávat Milan Heča.

90+4
    Po aktivitě Fleišmana na pravé straně z toho bude roh pro Baník. Do pokutového území míří i Jan Laštůvka.

90+3
    Psychému, který se vysunul na závěrečné okamžiky do útoku, se nepodařilo najít svým prodloužením nikoho ze svých spoluhráčů.

90+1
    Jirásek se na útočné polovině utopil v kličkách a při rychlém přechodu do brejku byli hosté zastavení faulem.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Mezitím se na hrací plochu snažil dostat jeden z fanoušků, kterého však bleskově zpacifikovali pořadatelé utkání.

89
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Tomáš Zajíc, přichází Filip Kubala.

89
    Granečný opět cpal míč před bránu z levé strany, avšak svým centrem trefil pouze prvního bránícího hráče v šestnáctce Slovácka, které se tak pro tuto chvíli ubránilo.

87
    Na trávníku po souboji s Poznarem zůstal ležet Hofmann, který se však po chvíli zvedl a bude se tak pokračovat ve hře rozehrávkou Heči.

86
    Po Havlikově centru mířili znovu nad hostující hráči a Jan Laštůvka tak bude moci odkopávat od své brány.

86
    Nyní budou mít hosté možnost dalšího rohu po dobré práci Navrátila. Slovácko pochopitelně s jeho rozehráním nijak nespěchá.

85
    Po kterém se sice Slovácko dostalo k hlavičce z hranici penalty, avšak jejich pokus šel vysoko nad Laštůvkovu bránu.
    84. Laštůvka předvedl další dobrý zákrok, parádně vyběhl proti Machalíkovi

84
    Proti Machalíkovi následně vyběhl skvěle Jan Laštůvka, který pěkným zákrokem zlikvidoval přihrávku pod sebe. Slovácko ovšem bude zahrávat rohový kop.