Přerov – HK MD Šumperk 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Třemošná 12:2 (kon.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 2:8 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:5 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:1 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 1:2 (po pr.)
Kladno – Ústí n/L 7:6 (3:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 5:1 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 8:2 (kon.)
Vítkovice – Zlín 7:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Třinec – Technika Brno 6:1 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 11:1 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 0:4 (kon.)
Mountfield HK
6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 16.09.2017, 14:00 • Malá hala ČPP Arény, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 3. kolo

Ode mě je to z deštivé východočeské metropole vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (16:19:47)

Na první vyrovnanou třetinu navázala zlepšená hradecká hra v prostředním dějství, ve které se domácí dostali do dvoubrankového vedení. Boleslav ale kousala, nedala Hradci nic zadarmo a dočkala se snížení na 3:4. Východočeši pak přidali další dva góly a mohou se radovat z konečné výhry 6:3.

Souboj dvou celků, kterým se letos velmi daří, je u konce. Mountfield HK ani ve třetím duelu nepoznal přemožitele, Boleslav si naopak připisuje první porážku.

59:50
    Naar se vrací na led a může se se svými spoluhráči radovat z další výhry.

59:30
    Pokračuje boleslavská přesilovka, ale už s Krinwaldem na ledě.

59:03
    Hradec právě vstřelil branku!
    Teď je už hotovo... Boleslav se nedokázala dostat do pásma, kotouče se ve střední třetině ujal MATĚJ PINKAS a dává razítko na hradecké vítězství – 6:3. Daniel Šedivý.

58:39
    Mohlo být rozhodnuto, Hradec nastřelil tyč!

58:12
    Pár desítek vteřin Hradečtí ukrojili, Tomáš Sajdl následně podržel kotouč.

57:50
    Je to tak, hosté hrají přesilovou hru 6 na 4!

57:50
    Oddechový čas pro hosty. Půjde Krinwald ven z brány?

57:50
    Asi poslední šance pro Středočechy, neboť si zahrají přesilovou hru. Jakub Naar převedl nejprve dobrý defenzivní zákrok, jenže poté to přehnal s důrazem a po sekání oslabuje svůj tým.

57:30
    Dvě a půl minuty do konce, kotouč v hledišti. Následuje buly v neutrální zóně.

56:57
    Petr Moravec si tohle střídání musel užít, velkou část z něj měl totiž kotouč přilepený na holi. A to pochopitelně vyhovuje domácímu celku.

55:29
    Kotouč je i nadále u Romana Krinwalda. Jeho spoluhráči mají poslední čtyři a půl minuty na to něco s výsledkem udělat.

54:36
    Máme v Hradci Králové rozhodnuto? Dost možná... Místo vyrovnávacího gólu Boleslavi přichází pátá trefa Mountfieldu. Daniel Šedivý dojel puk a hodil ho před bránu do míst, kde stál JAN JUŠTA. Hradecký forvard z první zvyšuje svým druhým dnešním gólem na 5:3. Asistence: Daniel Šedivý, Jakub Naar.

54:27
    Po delší době v akci Tomáš Sajdl, když přikryl puk před dotírajícím soupeřem.

53:48
    Nedůrazné boleslavské vyhození nebylo potrestáno, neboť Peldova střela zápěstím neměla ani razanci ani přesnost.

53:27
    Se střelou od hradecké modré se vrací Petr Šíma na ledovou plochu.

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 6. Moravec (Jušta, Šedivý), 10. Lang (Kašpar), 28. Jušta (Šedivý), 32. Kašpar (Jušta, Šedivý), 55. Jušta (Šedivý, Naar), 60. Pinkas (Šedivý) – 12. Haas (Simon, Hašlar), 15. Závora (Rajgl, Přenosil), 47. Haas (Kapal)

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Pelda, Boukal, Drbal, Naar, Havlíček, Perička, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar "C", Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.
    BK Mladá Boleslav: Krinwald (Železný) – Kredba, Přenosil, Němeček, Kulvejt, Pokorný, Rajgl – Mazancová, Závora, Zajíček, Sluka, Bartoň, Krédl, Hašlar, Dlask "C", Kapal, Haas, Moc, Šíma, Simon. Trenér: Lukáš Zörkler.

Rozhodčí: Bernat – Barvíř, Zavřel.