Jekatěrinburg – HC Slovan | 3:2 (po pr.) | | | Magnitogorsk – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) | | | Čerepovec – Omsk | 1:4 (kon.) |
Jaroslavl – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Novosibirsk | 6:3 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Salzburg – Kometa Brno | 10:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 0:2 (kon.) |
IFK Helsinky – Bolzano | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | TPS – Mnichov | 5:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Něman Grodno | 6:2 (kon.) |
Junosť Minsk – Malmö Redhawks | 6:2 (kon.) | | | Frölunda – Zürich | 4:2 (kon.) | | | Skellefteå – Tychy | 6:2 (kon.) |
Aalborg – Vienna Capitals | 1:6 (kon.) | | | Salzburg – Cardiff | 4:2 (kon.) | | | Bern – Växjö | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 8:2 (kon.) | | | Liberec – Chomutov | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Sokolov | 4:0 (kon.) |
Šumperk – Moravská Třebová | 9:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Dubnica | 5:3 (kon.) | | | Kolín – Dvůr Králové n. L. | 3:5 (kon.) |
Bílina – Řisuty | 0:7 (kon.) |
Zlín sledge – Weserstars Bremen | 5:0 (kon.) | | | Zlín sledge – FIFH Malmö | 4:1 (kon.) |
konec
BK Havlíčkův Brod
1:0
(1:0, 0:0, 0:0 - N 0:0 - 1:0)
Mountfield HK
Štěpán Ondráček
Branky a nahrávky:
19. Kulhánek (Tecl, Cachnín), rozh. náj. Tecl
Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, Petr Křivohlavý
Diváci: 84
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Sklenář (HKM)
0:0 Holenda (HBR)
2. série:
0:0 Ďuriš (HKM)
1:0 Tecl (HBR)
3. série:
1:0 Janda (HKM)
2:0 Cachnín (HBR)
4. série:
2:0 Poppel (HKM)
BK Havlíčkův Brod:
Arbelovský (s. n. Nedvěd) – Pejchal, Nepokoj, Dudycha, D. Vacík, A. Dvořák, Najman, Krejčí – Tecl (C), Cachnín (A), Kulhánek – Holenda, Hromádka, Fiala – Pokorný, Košťál, Vaňous – Kopic
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: D. Dvořák (Ševců) – Řehák, Kukla (C), Voňka, Naar, Pěrička, Pěnčík, Kuboš – Do. Šedivý (A), Sklenář (A), Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Kašpar, V. Síla, Jušta, Lang, Janda, Poppel
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: D. Dvořák (Ševců) – Řehák, Kukla (C), Voňka, Naar, Pěrička, Pěnčík, Kuboš – Do. Šedivý (A), Sklenář (A), Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Kašpar, V. Síla, Jušta, Lang, Janda, Poppel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, Petr Křivohlavý
Diváci: 84
Konečné výsledky v dalších skupinách
Litvínov – Kladno 2:0 (nadstavba 0:1 sn)
Chomutov- Slavia 2:1sn
Salzburg- Kometa Brno 10:3 (nadstavba 0:1sn)
Jihlava- Č. Budějovice 0:2 (nadstavba 1:2sn)
Vítězný nájezd zaznamenal kapitán domácího souboru MAREK TECL!