HC Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 2:1 (2:1 po s.n.) | Salzburg – Kometa Brno 10:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:0 (1:0, 0:0, 0:0 - N 0:0 - 1:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 06.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Dnes je to ode mě všechno. Děkuji vám za pozornost a u dalších onlajnů z mládežnického hokeje se těším na počtenou! (20:32:28)

Je za námi první utkání DHL Extraligy juniorů v sezoně 2018/2019, kdy domácí tým BK Havlíčkův Brod vyzval východočeský celek Mountfield HK. Zápas nabídl krásnou podívanou, i když po šedesáti minutách byl stav 1:0 pro výběr okolo trenérů Cachnína s Adamem. První a zároveň poslední branka utkání padla v 19. minutě, kdy Teclovu nabídku využil Tomáš Kulhánek. V nadstvabové části nerozhodlo pětiminutové prodloužení, ale samostatné nájezdy, ve kterých byli lepší mladí Bruslaři.

Konečné výsledky v dalších skupinách

Litvínov – Kladno 2:0 (nadstavba 0:1 sn)

Chomutov- Slavia 2:1sn

Salzburg- Kometa Brno 10:3 (nadstavba 0:1sn)

Jihlava- Č. Budějovice 0:2 (nadstavba 1:2sn)

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod!
    Vítězný nájezd zaznamenal kapitán domácího souboru MAREK TECL!

4. série
    2:0
    Petr Poppel v tváří tvář neuspěl proti Nedvědovi, i když domácího gólmana překonal v cestě byla branková konstrukce.

3. série
    2:0
    Richard Cachnín předvedl krásný blafák do forhendu, když jej poslal nad beton Dvořáka.

3. série
    1:0
    Martin Janda zkoušel opět mezi betony, ale Nedvěd svoji holí zamezil puku jít dál.

2. série
    1:0
    Marek Tecl ranou mezi betony Dvořáka prosadil.

2. série
    0:0
    Dalibor Ďuriš se pomali rozjel na maskovaného muže domácích a chtěl jej překvapit střelou mezi betony – neuspěl.