Kobra – Klatovy 2:1 (2:0 po s.n.) | Sokolov – Mostečtí Lvi 13:1 (kon.) | Řisuty – Bílina 4:3 (po pr.)
Nymburk – Trutnov 5:1 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 6:5 (kon.) | Kolín – Dvůr Králové n. L. 3:1 (kon.)
NED Hockey Nymburk
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
HC Trutnov
Středa 28.11.2018, 18:002. liga - Sever a Střed (ČR) • 21. kolo

Nymburk ovládl závěrečnou třetinu poměrem 2:0 a slaví celkové vítězství 5:1. Hosté se snažili dramatizovat zápas ve druhé třetině, kdy se soupeři dostali na kontakt, ale nakonec Nymburk zvládá dnešní utkání. (20:19:18)

56:36
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR JOSEFUS. Asistence: Jan Stehlík a David Jirásek.

55:07
    Autorem branky je JAKUB KUZĎAS. Asistence: Jan Grim a Petr Král.

50:05
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Mašek – 2 min., hákování).

41:34
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Rittig – 2 min., podrážení).

40:01

Ve druhé třetině dokázali hosté snížit na rozdíl jedné branky, ale domácí si další trefou vrátili své dvoubrankové vedení.

40:00

34:50

30:27
    Trutnov právě vstřelil branku!
    V polovině zápasu dochází ke snížení stavu zápasu! Autorem branky je JAROSLAV KALLA. Asistence: Yaroslav Ukhin a Pavel Fedulov.

24:07
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Pražák – 2 min., podrážení).

20:53
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Šefl – 2 min., podrážení).

20:01

Zhruba 15 minut před začátkem utkání se v Nymburku zjistilo, že nefunguje časomíra. Pořadatelé tedy vytáhli stopky a už to vypadalo, že se bude hrát po staru. Nicméně na poslední chvíli dorazil na kole místní elektrikář, který v 17:58 časomíru opravil a mohlo se začít v klidu hrát. Domácí hráči se tak v první třetině ujali dvoubrankového vedení i s fungující časomírou!

20:00

15:44

06:57
    Domácí velmi rychle využívají přesilovku. Autorem branky je JAN STEHLÍK. Asistence: Daniel Arnošt a David Jirásek.

06:12
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2 min., hákování).

Jakub Marvan

Branky a nahrávky: 2. Josefus, 7. Stehlík (Arnošt, Jirásek), 35. Kuzďas (Grim, Král), 56. Kuzďas (Grim, Král), 57. Josefus (Stehlík, Jirásek) – 31. Kalla (Ukhin, Fedulov)

NED Hockey Nymburk: Sup (Krofta) – Kříž (A), Trřický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště (A), Josefus (C), Král, Burda, Kuzďas, Grim, Arnošt, Voženílek, Kolouch, Smejkal, Kačírek.
    HC Trutnov: Jeschke (Ašenbrenner) – Kynčl, Vácha (A), Pražák, Šefl, Leder, O. Poul, Suk, Bezděk – M. Poul, Martinec, Fedulov, Ukhin, Kalla, Šimeček, Semorád (C), Kubinčák (A), Bucek, Janoušek, Tatar, Chára.