Řisuty – Nymburk 4:3 (kon.) | Klatovy – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Sokolov – Kolín 2:1 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 0:10 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 3:4 (kon.) | Kobra – Letňany 2:1 (kon.)
Děčín – Trutnov 2:3 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:4 (1:3, 1:1, 1:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 05.01.2019, 17:30 • A-Bennet Arena • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 30. kolo

Dnešní utkání dopadlo lépe pro hostující tým z Vrchlabí. Sledovali jsme rychlý, svižný hokej, se spoustou soubojů. Do vedení se dostali v první třetině hosté, když nejprve skóroval Pavel Mrňa a vzápětí přidal druhou branku Jiří Hozák. Za Lvi snížil agilní František Bakrlík. V přesilové hře mosteckých bylo nařízeno trestné střílení za faul Františka Bakrlíka, které za hosty povedeným nájezdem proměnil Štěpán Matějček. Druhá třetina přinesla krásný útočný hokej, kdy se Lvi snažili výsledek zápasu zkorigovat, což se podařilo ve 33. Minutě Františku Bakrlíkovi. Vedení Lvů nebylo dlouhé, na rozdíl dvou branek zvýšil pro hosty Tomáš Bláha. Lvům se ve třetí třetině při přesilovce podařilo snížit na rozdíl jediné branky, když snížil František Mála. To bylo však ze strany domácích vše, branku však ani přes závěrečný tlak nedokázali vstřelit (19:56:05)

59:53
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hrubost).