Letňany – Vrchlabí 2:4 (kon.)
HC Letci Letňany
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
HC Stadion Vrchlabí
Úterý 26.02.2019, 18:00 • Ice Arena, Praha • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 42. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:07:06)

Zápas je u konce. Vrchlabí po dobrém výkonu nakonec bere zasloužené vítězství 2:4.

Letci zahájili zápas velmi dobře. Už po 21 sekundách hry se prosadil Kotyra, jednalo se o střelu do pravé šibenice. Pak už ale začal nápor hokejovějších hráčů ze severu Čech. Dlouho se hráči Stadionu tlačili do zakončení, až se nakonec na ně v 8. minutě obrátila štěstěna. Aleš Půlpán tečoval Chalupovu střelu do prázdné branky.

Do druhé třetiny už nastoupili hosté z Vrchlabí v plné parádě. Skvělý výkon, při kterém nedali Letcům moc prostoru k útočení. Jako první se v 26. minutě prosadil po přihrávce od Bednáře Vágner. Navázal na něj o devět minut později Matějček dělovou ránou po přihrávce od ikonického Bednáře.

Třetí třetina takřka zkopírovala průběh té první. Jen střelci gólu se prohodili. V 57. se štěstím procpal puk do branky hostující Kastner. O minutu později se na druhé straně kombinačně prosadili domácí, gólovou trefu si připsal Horák.

59:36
    Poslední minuta zápasu se dohrává ve velmi povolném tempu.

58:56
    Střela Tomáše Soukupa Abraháma nepřekonala. K dorážce se kvůli dotírajícím obráncům severočeského klubu ani nedostal.

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Letňany právě vstřelily branku!
    David Vobořil našel před hostující brankou osamoceného JIŘÍHO HORÁKA, který vsítil jednoduchý gól do branky přesouvajícího se Abraháma. Asistence: David Vobořil.

56:27
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Poměrně šťastný gól teď slaví hráči Vrchlabí. LUKÁŠ KASTNER se štěstím protlačil puk za záda Hamalčíka, čímž zřejmě rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Pavel Mrňa, Tomáš Půlpán.

56:12
    I Tomáš Půlpán to zkouší z příklepu. Hamalčík po přízemní střele z levého křídla zasahuje betonem.

55:45
    Bendíkovu dělovku z příklepu od modré vyrazil Hamalčík reflexním zákrokem vyrážečkou.

55:10
    Havránek nevěděl co s pukem, a tak vystřelil. Hamalčík střelu vyrazil pouze před sebe, tam už ale byl připravený letňanský obránce.

54:28
    Jiří Hozák se z těsné blízkosti Hamalčíka neprosadil před velmi dobře chytajícího Hamalčíka.

54:00
    K vidění je teď nemastný neslaný hokej bez nějaké větší šance.

52:42
    Sražená střela od Abraháma končí v síti nad brankou. Rozehrávat se bude v obranné třetině Vrchlabí.

52:06

51:24
    S tvrdou střelou Kastnera od modré doprostřed branky si Hamalčík poradil.

51:03
    Vrchlabské snažení v útoku ukončila vysoká hůl jednoho z hostujících hráčů.

50:32
    Procházka v úniku jel na úplně osamoceného Abraháma. Ani napodruhé ale neprostřelil dobře vyjetého Abraháma, který tak v důležité situaci svůj tým podržel.

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 1. Kotyra, 58. Horák (Vobořil) – 9. Aleš Půlpán (Chalupa, Bendík), 26. Vágner (Bednář), 34. Matějček (Bednář), 57. Kastner (Mrňa, Tomáš Půlpán)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Žingor) – Gebell, Uhlíř, Beran (C), Kučera, Keller – Štěpánek, Procházka, Nedorost, Hanuš, Soukup, Vobořil, Klikorka, Barbora, Kotyra, Klíma, Fabiánek, Horák
    HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Soukup) – Kukla, Vágner, Muška, Havránek, Bendík (A), Jakub Moník, Jirků (C) – Matějíček, Hozák, Tomáš Půlpán, Hozák, Aleš Půlpán, Urban, Bednář, Mrňa, Kastner, Chalupa, Pilař, Bláha, Filip Moník

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Kryštof Osvík, Petr Šimánek