Děčín – Bílina 7:4 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 3:4 (po pr.) | Trutnov – Nová Paka 2:3 (po pr.)
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 2:4 (kon.) | Šumperk – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Opava 1:3 (kon.)
Klatovy – David Servis 3:0 (kon.) | Kobra – Písek 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 3:7 (kon.)
Příbram – Tábor 3:6 (kon.)
HC Trutnov
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
BK Nová Paka
Středa 16.10.2019, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 10. kolo

Děkuji za pozornost. Přeji vám příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů z Trutnova na počtenou. (20:23:33)

O vítězi dnešního duelu je rozhodnuto. Trutnov dlouho prohrával o jeden gól, přesnou trefou minutu před koncem třetí třetiny si ale vynutil prodloužení. V něm byli lepší hosté, kteří si bonusový bod z dnešního utkání vystřelili už po třiceti sedmi sekundách nastavení. Trutnov tak padl na vlastním ledě podruhé za sebou v prodloužení, Nová Paka si naopak připsala druhý skalp v nastaveném čase v řadě.

60:37
    Nová Paka vstřelila branku!
    To bylo rychlé. Nová Paka se v prodloužení prosazuje už po třiceti sedmi vteřinách a z Podkrkonoší si odváží dva body. MAREK MLČOCH našel prostor mezi Ašenbrennerem a levou tyčkou trutnovské klece a dostal tak puk až za brankovou čáru. Asistence: Michal Nevyhoštěný, Aleš Půlpán.

60:17
    Hosté jsou už v útočné třetině a snaží se na Trutnovské něco vymyslet.

60:01

Bude se prodlužovat! Trutnov dokázal minutu před koncem základní hrací doby vyrovnat a oba týmy se tak dnes představí ještě v pětiminutovém nastavení. Draci však sekundu před koncem třetí třetiny faulovali a na začátku prodloužení jich tak na ledě bude o jednoho méně než hráčů Nové Paky.

60:00

59:59
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Jirásek – 2 min., krosček).

59:58
    Velká šance i na druhé straně, Ašenbrenner si připisuje další úspěšný zákrok.

59:45
    Daniel Svoboda mohl rozhodnout ještě v základní hrací době, jeho pokus z levého kruhu ale Vacek vychytal lapačkou.

59:03
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! VIKTOR MARTÍNEK napřáhl na pravém kruhu a přesně vymetl vzdálenější růžek hostující branky. Asistence: David Jirásek, Jakub Jedlička.

58:56
    Domácí odvolali gólmana a hrají v šesti.

58:36

57:36
    Domácí sice ostřelovali Vacka ze všech stran, gól však vstřelit nedokázali. Hosté už mají na ledě jednoho hráče, Trutnovští si ale ještě chvíli zahrají klasickou přesilovku.

57:00
    Domácí jsou v plném počtu a mají před sebou půl minuty dlouhou přesilovku 5 na 3.

56:36
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká A. Půlpán.

56:36
    Oba týmy už hrají ve čtyřech, bude se ale znovu vylučovat na hostující straně za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:40
    Novopačtí mají už pouze výhodu jednoho muže v poli, nadále ale ohrožují trutnovskou branku.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 8. Svoboda (Starý), 60. Martínek (Jirásek, Jedlička) – 9. A. Půlpán (Nevyhoštěný, Hnik), 32. Foerster (Smékal, Hašek), 61. Mlčoch (Nevyhoštěný, A. Půlpán)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Horáček) – Suk, Faltys, Pražák, Kynčl, Vácha (A), Leder, Jirásek, Višňák – Kubinčák (c), Janoušek (A), Jedlička, Krsek, Starý, Bucek, Fedulov, Chára, Chytráček, Poul, Svoboda, Martínek.
    BK Nová Paka: Vacek (Mahdal) – Abraham (C), Mlčoch, Pohl, Müller, Malík, Bezděk, Suvorov – Hašek, Smékal, Planý, A. Půlpán (A), Hnik, Ukhin, Nevyhoštěný (A), Foerster, T. Půlpán, Škvrně.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Řezníček