China Golden Dragon – Kobra 3:6 (kon.) | Příbram – David Servis 7:2 (kon.) | Opava – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 2:4 (kon.)
Písek – Tábor 4:7 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 3:2 (kon.) | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 4:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Nová Paka 3:1 (kon.)
HC Trutnov
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
HC Draci Bílina
Sobota 25.01.2020, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 35. kolo

To je ode mne vše. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a u dalších onlajnů zase někdy na počtenou. (20:31:12)

Drama je u konce, z dnešního utkání berou tři body domácí. Ve třetí třetině si Trutnov vystřelil dvougólový náskok, Bílina ale dvacet tři sekund před koncem snížila ve vlastním oslabení. Trutnovští zvládli závěrečný nápor Bíliny ubránit a porazili ji již počtvrté v letošní sezóně.

59:55
    Po zakázaném uvolnění Trutnova následuje vhazování po Kroftově levici.

59:37
    Hosté si vzali oddechový čas a ještě to zkusí bez brankáře a v pěti.

59:37
    Draci právě vstřelili branku!
    Pozor! Bílina ještě dramatizuje utkání a ve vlastním oslabení snižuje. Přečíslení dva nejednoho sehráli Bílinští parádně a FILIP ŠMEJC svou střelou zleva vymetl růžek trutnovské branky. Asistence: Petr Kobes.

59:08
    Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu, teď už ale puk klouže za modrou čáru.

58:09
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Zdeněk – 2 min., nesportovní chování + 2 min., trestná lavice / předčasné opuštění, nesprávný příchod a odchod).

58:09
    Jakub Tatar s Matějem Poulem jeli na branku Bíliny v přečíslení. Druhý jmenovaný dostal krásnou nahrávku na pravou stranu a měl před sebou odkrytou branku, skvělý Petr Hamalčík se za jeho střelou ale zvládl přesunout.

57:12
    Bílina se snaží s utkáním ještě něco udělat, to se jí ale zatím nedaří a Trutnov pokračuje v útočných výpadech.

56:16
    Hosté na chvíli pobyli v útočné třetině, hra se ale držela hodně u hrazení, takže k žádné výraznější střele nedošlo.

55:32

54:45
    Hosté ztratili kotouč na modré, čehož využil Filip Jirásek a rozjel se v oslabení na Hamalčíka. Sjel si hodně k brance, i odtud ale pálil přímo do připraveného gólmana Bíliny.

54:02
    Oba týmy chvíli hrály ve stejném počtu, teď ale začíná minutu a tři čtvrtě dlouhá přesilovka Bíliny

53:32
    Lukáš Junek se nestíhal vracet do své třetiny a na trestnou lavici odchází za držení soupeře.

53:00
    Jakub Planý pálil od modré a doufal, že přes hradbu těl Hamalčík střelu neuvidí. To se ale mýlil a bílinský gólman ukrývá puk ve své výstroji.

52:39
    Domácím se zatím nedaří proniknout do útočné třetiny. Bíliny se dobře brání.

52:22
    Hosté nejdřív kotouč rychle vyhodili na druhou stranu, Trutnov se ale rychle rozjel zpět do útoku.

52:02
    Konstantin Tyurin si připisuje v dnešním utkání další trest a oslabuje Bílinu na dvě minuty kvůli sekání.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 23. Škvrně (Kynčl, Kubinčák), 35. Fedulov (Škvrně, Višňák), 42. Kubinčák (Fedulov, Planý) – 7. Mašek (Kobes, Šmejc), 60. Šmejc (Kobes)

HC Trutnov: Krofta (Ašenbrenner) – Vácha (A), Junek, Leder, D. Jirásek, Kynčl, Suk, Višňák – Bucek, F. Jirásek, Janoušek, Poul, Kubinčák (A), Fedulov (C), Krsek, Starý, Planý, Škvrně, Tatar.
    HC Draci Bílina: Hamalčík (Kuchař) – Kolíček (A), Pokorný, Jarý, Petržílka, Brzek, Běhula – Tyurin, Kobes, Urban (C), Kubišta, Dubrovin, Mašek, Fábry, Šimeček, Zdeněk, Šmejc.

Rozhodčí: Markovský – Hübl, Pippal