SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:0 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 3:4 (po pr.) | David Servis – Příbram 4:2 (kon.) | Tábor – Písek 9:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 10:6 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 4:3 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:5 (po pr.) | Kolín – Klatovy 3:2 (kon.)
HC Trutnov
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 26.02.2020, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 43. kolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný zbytek týdne a u dalších onlajnů z Trutnova na počtenou. (20:23:15)

Je dobojováno. Třetí třetina nám nabídla vyrovnaný souboj a ani jeden z celků nechtěl chybovat. Necelé tři minuty před koncem však zaváhalo Vrchlabí a Trutnov si vystřelil náskok, který uhlídal až do konce zápasu. Páté podkrkonošské derby tak ovládl Trutnov a může se radovat ze zisku tří bodů.

59:54
    Hostům po buly utíká kotouč do středního pásma, je rozhodnuto.

59:53
    Jakub Tatar mířil na prázdnou bránu, ale minul. Zakázané uvolnění Trutnova.

59:37
    Domácí vyhazují kotouč do středního pásma.

59:30
    Vhazování před Ašenbrennerem.

59:10
    Vrchlabí to zkouší bez brankáře.

58:45
    V přechodu útočné modré však nejsou moc úspěšní, neboť trutnovská obrana si svůj náskok zatím skvěle hlídá.

58:11
    Hostům moc času na vyrovnání nezbývá a tak se ženou do útok o sto šest.

57:24
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Dvě minuty a půl před závěrečnou sirénou jde do vedení Trutnov! Po velice laxním přístupu hostujících hráčů ve vlastním obranném pásmu se ke kotouči dostal FILIP KRSEK a překvapil Martina Abraháma střelou nad vyrážečku. Asistence: Matěj Poul a Jakub Tatar.

57:00
    Ani jeden z celků nechce udělat v závěrečných minutách chybu a do riskantnějších šancí se nikdo nepouští.

56:12
    Teď jsou to hosté, kdo kombinuje v útočném pásmu, do střeleckých pozic je ale domácí hráči ne a ne pustit.

55:12
    Matěj Poul si ve středním pásmu krásně obhodil hostujícího obránce a mířil na branku, nakonec se mu ale nepovedla následná stahovačka a byl odstaven dalším z hráčů v modrém.

54:40

54:30
    To se Drakům nepovedlo a jsou vyhnáni až za svou branku.

53:38
    Domácí konečně získali stabilní pozici před brankou Vrchlabí a snaží se vymyslet gólovou kombinaci.

53:16
    Na druhé straně si svou obvyklou pumelici připsal Petr Sýkora, ale i Ašenbrenner byl pozorný a za kotoučem se zvládl natáhnout.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 9. Fedulov (Kubinčák, Janoušek), 31. Planý (Starý, Skvrně), 35. Krsek (Vácha), 58. Krsek (Poul, Tatar) – 18. Bednář (Niko, Urban), 23. Chalupa (Hozák), 32. Bednář (Sýkora, Urban)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Krofta) – Vácha (A), Junek, Suk, D. Jirásek, Leder, Pohl, Višňák – Krsek, Janoušek, Faltys, Planý, Fedulov (C), Kubinčák (A), Starý, Poul, Škvrně, Tatar.
    HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Holubec) – Jirků (C), Niko, Vašíček (A), J. Moník, Bedník (A), Voženílek, Kynčl, Havránek – F. Jirásek, Dvořák, Chalupa, Sýkora, Bednář, Hozák, Urban, Matějček, Kastner, Šlaicher, F. Moník.

Rozhodčí: Zavřel – Kettner, Řezníček