Kralupy n. Vltavou – Letňany 4:3 (kon.) | Mostečtí Lvi – Cheb 4:3 (2:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Havířov 1:5 (kon.)
Opava – Šumperk 4:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 7:1 (kon.) | Hronov – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Tábor – Chomutov 2:5 (kon.)
Písek – Příbram 4:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.)
HC WIKOV Hronov
3:7 (1:3, 0:2, 2:2)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 10.01.2024, 18:002. liga skupina Západ • Skupina Západ

Zápas je u konce. Domácí ve třetí třetině nedokázali náskok hostů dohnat a v zápase prohrávají. Děkuji za vaši pozornost. (20:16:13)

60:00
    59:43 Marat MURTAZIN - 3:7

59:43
    Hronov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARAT MURTAZIN. Asistence: Matěj Voděracký a Šimon Táborský. Domácím se ještě pár vteřin před koncem daří snížit. O výsledku zápasu to už ale nerozhodne.

59:10
    Domácí drží puk, hrají v pěti, zatímco hosté ve čtyřech. Střely přichází, ale ne na branku, zatím všechny zamířili jen do mantinelu za ní.

58:08
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Patrik Urban – 2 min., sekání + 2 min., hrubost.

58:05
    David Straka v rohu kluziště udeřil Patrika Urbana, který si to nenechal líbit a pustil se do něj. Postupně se pak přidali další hráči, kteří se chtěli postavit na stranu svého spoluhráče. Sudí teď celou situaci ještě řeší, kdo vlastně všechno usedne na trestnou lavici.

58:05
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Hráči se do sebe pustili a bude se vylučovat.

57:30
    Hronov se dostal do zakončení, opět se ale blýskl brankář Vrchlabí, který puk chytil.

56:40
    Hronov získal puk ve středním pásmu a vydává se dopředu.

55:05
    Vystřelený puk si tentokrát Červinka sevřel v náručí. Pokračovat se bude vhazováním.

54:48
    Hronov kombinuje a střílí. Brankář zatím svůj tým drží.

53:29
    Ján Bendík – 2 min., nebezpečná výstroj.

53:05
    Hronov bude hrát přesilovku. Pittr odjíždí na střídačku.
    52:44 David STRAKA - 2:7

52:44
    Autorem branky je DAVID STRAKA. Asistence: Milan Veselý. Straka měl před sebou hodně volného prostoru a tak mohl postupovat zleva na branku. Svou přízemní ranou k zadní tyčce snižuje na 2:7.

51:41
    Hostujícímu obránci zkomplikovala zpracování puku rozlomená hůl, která se nacházela pod jeho bruslemi.

49:45
    Jeden z domácích se snažil dorážet puk, který neměl Červinka plně pod kontrolou.

Matěj Šoba

Branky a nahrávky: 2. Trandin (T. Hynek), 53. D. Straka (M. Veselý), 60. Murtazin (Voděracký, Táborský) – 7. Krsek (Kynčl), 10. Tatar (Kozák, Kynčl), 15. Kastner (Häusler, Chrtek), 24. Kozák (Kynčl), 34. P. Urban (D. Chalupa, Bendík), 45. Šlaicher (Kastner, Chrtek), 45. D. Chalupa (P. Urban, Kynčl)

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Táborský, M. Veselý, Babrusev, Rubáček, Kopecký, Ondruš, Voňka (A) – D. Straka, Lederer, Voděracký – T. Hynek, M. Hájek I (C), Popitič – Plíšek, Trandin (A), Murtazin – Vaňkovský.
    Trenér: Martin Táborský

HC Stadion Vrchlabí: Červinka (Vacek) – Boukal, Abraham, Srnský, Bendík (A), Kynčl, Häusler, P. Fiala, Kaštánek, Kozák – Chrtek, Kastner, Šlaicher – Krsek, P. Urban (C), D. Chalupa – Jirků, T. Bláha (A), Tatar – Ji. Jakubec, Cerman.
    Trenér: David Chalupa

Rozhodčí: Grygera – Gregar, Kalina