Havířov – Kopřivnice 7:1 (kon.) | Chomutov – Tábor 0:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 3:4 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.)
Hronov – Kobra 2:4 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Letňany – Ústí n/L 5:6 (kon.)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Řisuty – Písek 3:7 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 0:3 (kon.)
Příbram – Mostečtí Lvi 8:3 (kon.)
HC WIKOV Hronov
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
HC Kobra Praha
Středa 17.01.2024, 18:002. liga skupina Západ • Skupina B

Domácím se nakonec nepodařilo dohnat tříbrankovou ztrátu a v utkání prohrávají. Třetí třetina přitom byla z domácí strany tou nejlepší. Všechny body do tabulky tak berou hosté. Děkuji za vaši pozornost. (20:12:27)

60:00
    59:45 Kamil BŘÍŠKA - 2:4

59:45
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Martin Petrák. Kamil Bříška uklidil puk do odkryté branky. Na branku vystřelil ještě z vlastní třetiny.

59:40
    Zakázané uvolnění žlutých.

59:30
    Tomáš Veselý je s pukem za brankou za snaží se ho dostat na spoluhráče.

58:40
    Domácí jsou bez brankáře.

58:02
    Domácí tým si bere oddechový čas.

57:42
    Alexej Trandin vystřelil do horní části branky, Málek puk vytěsnil přilbou.

56:55
    Pokračovat se bude vhazováním před domácí brankou.

54:24
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha:
    Jan Matuška – 2 min., vysoká hůl.
    53:55 Václav CESTR - 2:3

53:55
    Hronov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VÁCLAV CESTR. Asistence: Filip Vaňkovský. Vaňkovský nahodil puk a Cestr ho jen přesměroval do sítě.

53:02
    Pokračovat se bude vhazováním před hostující brankou.
    51:10 Václav CESTR - 1:3

51:10
    Autorem branky je VÁCLAV CESTR. Asistence: Vladislav Vrtek. Cestr vypálil z pravé strany tvrdě na branku a snižuje.

50:55
    Hronov se posouvá do útočné třetiny.

50:12
    Tomáš Duda – 2 min., vysoká hůl.

48:51
    Další střela na branku hostujícího brankáře. Po zákroku se ještě hráči trochu pošťuchovali za bránou. Vše se ale obejde bez vyloučení.

Matěj Šoba

Branky a nahrávky: 52. Cestr (Vrtek), 54. Cestr (Vaňkovský) – 11. T. Urban I (Matuška, F. Vlček), 35. Bříška (Šteiner, Šťastný), 37. Šťastný (Bříška, M. Kvasnička), 60. Bříška (Petrák)

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Babrusev, M. Veselý, Táborský, Cestr, Kopecký, Voňka (A) – Vrtek, D. Straka, Lederer – T. Veselý, T. Hynek, M. Hájek I (C) – Vaňkovský, Plíšek, Trandin (A) – Murtazin, Popitič.
    Trenér: Martin Táborský

HC Kobra Praha: Málek (Ondrík) – Šteiner (A), T. Duda, Kulinic, Wolf, Shaklein – Bříška (A), T. Urban I, Šťastný (C) – F. Vlček, S. Tichý, Míšek – M. Kvasnička, Petrák, Matuška.
    Trenér: Milan Vrzal

Rozhodčí: Šico – Gregar, Bezděk