Technika Brno – Šumperk 3:1 (kon.) | Děčín – Tábor 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Cheb 1:3 (kon.)
Hronov – Písek 2:0 (kon.)
HC WIKOV Hronov
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
IHC Králové Písek
Pátek 26.01.2024, 19:00 • Wikov aréna Hronov • 2. liga skupina Západ • Skupina B

Ode mne je to dnes vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:09:33)

Zápas končí po napínavé třetí třetině plné vyloučení vítězstvím domácího Hronova 2:0. Pozornost si jistě zaslouží domácí gólman Michal Pittr, který zejména ve druhé třetině předvedl několik skvělých zákroků a podržel hronovské hokejisty.

59:59
    Velká radost na stadionu v Hronově, první výhru si v části poražených připíše Hronov.

59:46
    Další vyhození na zakázané uvolnění hronovských hokejistů.
    59:17 Marat MURTAZIN - 2:0

59:17
    Hronov právě vstřelil branku!
    Střelou do prázdné brány zřejmě určuje vítěze dnešního utkání Marat MURTAZIN.

59:12
    Hosté hrají v šesti, jejich snaha je zatím malá. Hronovští vyhazují opět na zakázané uvolnění.

58:55
    Velká frustrace na stadionu vůči zakázanému uvolnění, kterého se dopustili domácí.

58:50
    Hned po něm se hosté usazují v pásmu Hronova.

58:45
    Vhazování po levé ruce Pittra.

58:12
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Písečtí kombinují za modrou čarou, Hronov už je však v plném počtu.

56:57
    Dvořák i za rizika rychle rozehrává posílá spoluhráče do útoku.

56:40
    Hronovští měli puk na holi, vyhodit ale nedokázali, následnou střelu chytá Pittr.

55:13
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Matěj Hájek – 2 min., podrážení.

55:12
    Ne však dlouho, bude se totiž vylučovat i na druhé straně.

55:03
    Písečtí hokejisté jsou uzavření v pásmu. Hronov kombinuje.

54:21
    Z následné protiakce se dostával do rychlosti domácí útočník a vybojoval další přesilovku.