Chrudim – Ostrava B 6:1 (kon.) | Táborsko – Brno 0:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:1 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 10.08.2024, 17:00 • SK Líšeň • Chance Národní Liga • 5. kolo

Z Brna se loučím a někdy zase u fotbalu se budu těšit. Pěkný den. (19:00:51)

Ani ve druhém poločase to nebylo nějaké galapředstavení, fotbal to byl ale přeci je zajímavější. Nějaké šance byly, co však zůstalo, byly fauly a plno žlutých karet. O jedinou trefu se v emotivním duelu postaral Felix Čejka v 68. minutě. Líšeň mohla vyrovnat po hlavičce Jokoviče, ale Babka se překvapit nenechat. Soustavnější tlak si domácí nevytvořili, vyrovnání tak nepřišlo a i ve třetím zápase doma Marvani nevyhráli, k tomu navíc nedali žádnou branku.

90+8

90+7
    Už se blíží konec zápasu, Líšeň ani ve svém třetím zápase doma nedala branku a nezískala tři body.

90+5
    Opava bude rozehrávat od své brány, někdo z domácích zahrál rukou ve vápně.

90+3
    Kozák je ošetřovaný, je jasné, že rozhodčí ještě přidá několik minut navíc.

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Michal Jeřábek).

90
    V závěru zase emoce na hřišti, na kterém leží Kozák.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Jan Sedlák).

88
    Střídání v týmu Slezský FC Opava:
    ze hřiště odchází Felix Čejka, přichází Sebastian Pejša,
    ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Papalelé.

87
    Na trávníku leží po souboji s Raabem obránce Omale, chvíli se nebude hrát.

85
    A další zajímavý údaj, Líšeň nedala doma v této sezoně ještě gól – skóre 0:5.

84
    Blíží se závěr zápasu, Líšeň má ještě asi deset minut, aby s výsledkem něco udělala.

83
    Ratajova střela mohla rozhodnout tento zápas, dobře ale zakročil Jokovič.

82
    Líšeň stále čeká doma na výhru, se Zlínem remizovala 0:0, se Slavii prohrála 0:4 a teď s Opavou zatím 0:1. Na druhou stranu Brňané neprohráli ani jednou venku.

80
    Dudlův centr našel Jokoviče, který hlavičkoval tváří v tvář Babkovi, ale přímo do jeho hrudi. Mohlo být vyrovnáno.