Olomouc B – Ostrava B 5:0 (kon.) | Žižkov – Vlašim 1:1 (kon.) | Táborsko – Opava 0:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
5:0 (0:0)
FC Baník Ostrava B
Neděle 25.08.2024, 10:15 • Andrův stadion, Olomouc • Chance Národní Liga • 7. kolo

Máme konec dnešního utkání. Sigma Olomouc B může být rozhodně spokojena, vyhrála doma nad Baníkem Ostrava B vysoko 5:0, když za 45 minut druhého poločasu vstřelila víc branek než za doposud odehraných 6 zápasů. Po startu druhé půle střídal Jakub Elbel a ten krátce po příchodu na pažit otevřel skóre. Po úspěšném centru nejvýš vyskočil právě on a přesnou hlavičkou překonal Kubného. Na 2:0 zvýšil v 63. minutě vlastním gólem hostující David Krupička, když ve snaze odkoupnout míč mimo branku se trefil do vlastní sítě a potěšil tím domácí tribuny. O 6 minut později to bylo 3:0 pro Olomouc, Martin Pospíšila měl již připravenou pravou nohu po přihrávce od Beneše a z voleje trefil míč opravdu nádherně a propálil levý roh branky Kubného. 4:0 pro Sigmu zařídil v 82. minutě střídající Adam Proniuk, po centru měl nacyhstanou pravačku a mohl slavit gól. Oslavu si Proniuk zopakoval v 90. minutě, když dokázal přečíst hru a v hlavičkovém souboji vyskočil ze všech hráčů ve vápně nejvýš. Jeho pokus překonal pravý roh branky.
    Sigma Olomouc B tak porazila Baník Ostrava B 5:0. (12:14:55)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 11:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:2.

To je ode mě pro dnešek všechno, Petr Martínek se bude zase někdy těšit, na počtenou a hezkou neděli.

Olomouc B právě vstřelila branku!
    Baník dostal bůra. Rohový kop Sigmě Olomouc B vysšel na výbornou a je z tho 5. gól do sítě Baníku. Podruhé se v duelu trefil ADAM PRONIUK, když dokázal přečíst hru a v hlavičkovém souboji vyskočil ze všech hráčů ve vápně nejvýš. Jeho pokus překonal pravý roh branky a pátý gól je na světě.

90
    Rohový kop pro Sigmu Olomouc.

89
    I když se utkání už jen dohrává, na hře to není znát a hráči jdou důrazně do soubojů.

87
    Uriča centroval do vápna, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připraven na zakončení.

Dnešní utkání sleduje 410 diváků.

86
    Holaň už se dostal do zakončení, rozhodčí ale situaci vyhodnotili jako ofsajd.

83
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Filip Slavíček, přichází František Matys.

82
    Zápas Sigmy se dnes úplně vyhíbá obrazu hry domácích z předchozích duelů. 4:0 vede Sigma B, když jeden z domácích zdárně centroval do vápna, kde byl nachystán ADAM PRONIUK, připravil si svou pravačku a odměnil trenéra za jeho důvěru a vstřelil další gól do sítě Baníku Ostrava B.