Žilina – Skalica 3:2 (kon.) | Michalovce – Trenčín 1:1 (kon.) | B. Bystrica – KFC Komárno 2:3 (kon.)
Dunajská Streda – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
MŠK Žilina
3:2 (1:1)
MFK Skalica
sk Sobota 14.09.2024, 18:00 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga • 7. kolo

S konštatovaním, že v siedmom kole Niké ligy zvíťazila Žilina nad Skalicou 3:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Do čítania priatelia. (19:58:20)

90+6

90+5
    Žilina získala po rohu hostí loptu a Šošoni vyštarovali do útoku na opustenú bránku Skalice, Patrik Iľko bol však v postavení mimo hru a akcia je tak zastavená.

90+5
    Domáca obrana loptu upratala na ďalší rohový kop, v šestnástke MŠK už je aj brankár Skalice Martin Junas.

90+4
    Skalica ešte v samom závere zápasu s rohovým kopom, ktorý zahrá Adam Kopas.

90+3
    Skalica operuje na žilinskej polovici trávnika.

90+2
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Mário Sauer.

90+2
    Žltá karta pre tím MFK Skalica (Martin Černek).

90+1
    Kaprálikov center z pravej strany našiel hlavu Badjieho, ktorý však v zakončení nemieril presne.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Kristián Micheľ nastavovať minimálne šesť minút.

89
    Domáci hráči kombinujú na skalickej polovici trávnika.

88
    Zápas má aj v závere výborné tempo, fanúšikovia v Žiline sa na nudu dnes rozhodne nemôžu sťažovať.

87
    Kaprálik naštartoval svoje motory, pred šestnástkou však po súboji skončil na trávniku a jeho prosby o faul neboli vyslyšané.

86
    z ihriska odchádza Timotej Hranica, prichádza Samuel Kopásek,
    z ihriska odchádza Krisztian Bari, prichádza Basirou Badjie.

83
    Domáci kouč Michal Ščasný chystá ďalšie striedanie, do hry príde Basirou Badjie.

82
    Kaprálikov center na zadnú tyč sa dostal ku Hranicovi, ten loptu posunul Jánovi Minárikovi. Skúsený žilinský obranca vystrelil a len tesne minul ľavú tyč Junasovej bránky.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Žilina vedie nad Skalicou zatiaľ 3:2. Gidi sa oprel do strely spoza šestnástky, Junas mal s mokrou loptou problémy, ale na dokázal ju zastaviť pred bránkovou čiarou.