Plzeň – HC Litvínov 1:0 (2.tř) | Sparta – K. Vary 0:2 (1.tř)
2. třetina (27')
HC Škoda Plzeň
1:0 (1:0, -:-, -:-)
HC Litvínov
Čtvrtek 19.09.2024, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu • 5 • Skupina A
Videopřenos

26:59
    Sledujeme velmi taktickou bitvu o střední pásmo, zatím je k vidění skvělá hokejová podívaná, jediné, co tomu chybí, jsou branky. (17:55:44)

25:32
    Severočeši zahrozili z brejku, na pravém křídle napřáhl Jakub Petružálek, Osvald měl co dělat, nakonec jeho ránu na poslední chvíli vykopl svým betonem.

23:39
    Do práce musel i Václav Osvald, ovšem propagační rána od modré čáry ho nevystrašila.

22:21

22:09
    Dario Alessandro Blengino dostal ideální pas proti hokejce na modrou čáru, jeho rána nicméně mířila jen doprostřed brány.

21:38
    A další střelecký pokus Jana Fodora, tentokrát se Winkelhöfer stačil bleskurychle přesunou a kotouč zachytit do své lapačky.

20:49
    Jan Fodor střílel z pravého kruhu, Tomáš Winkelhöfer byl včas na svém místě.

20:21
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    David Bozseník – 2 min., podrážení.

20:01

Je za námi první třetina, která nabídla nakonec pouze jednu branku. Tu vstřelil ve třinácté minutě kapitán Škody Jiří Maxa, jenž byl zcela sám před brankou. I hosté měli záhy své šance, ztroskotali však na skvěle chytajícím Václavu Osvaldovi, který podržel svůj tým. Nechme se překvapit, co nám hráči předvedou v další fázi hry.

20:00

19:50
    Puk ve středním pásmu, vypadá to, že v první třetině už se toho příliš nestane.

19:01
    Začala poslední minuta první třetiny.

17:24

16:47
    Škoda mohla zdvojnásobil vedení ve vlastním oslabení, do samostatného nájezdu se dostal Jan Fodor, avšak Tomáš Winkelhöfer předvedl fantastický zákrok lapačkou.

16:00
    Jakub Petružálek se ocitl v podobné pozici, jak při brance Plzně Jiří Maxa, hostující forvard nicméně poslal kotouč trestuhodně nad branku.