Mladá Boleslav – Liberec 0:0 (12:30) | K. Vary – Sparta 0:0 (13:00) | Třinec – Poruba 0:0 (13:00)
Kladno – Pilsen Wolves 0:0 (14:00) | Motor ČB – HC Litvínov 0:0 (15:30) | Mountfield HK – Vítkovice 0:0 (16:00)
Pardubice – Berani Zlín 0:0 (16:30) | Tábor – Jihlava 0:0 (17:15) | Slavia – Plzeň 0:0 (17:30)
Přerov – Kometa Brno 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Slavia Praha
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Škoda Plzeň
Sobota 26.10.2024, 17:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Extraliga dorostu • 15 • Skupina A
Videopřenos

Zdravím všechny hokejové příznivce! Extraliga dorostu je v plném proudu a my se zaměříme na souboj domácí Slavie s hostující Škodou Plzeň. Sešívaní za sebou mají velmi povedený páteční zápas se Spartou, který zvládli poměrem 5:2 a velmi dobře jim vyšel vstup do utkání, protože už v 9. minutě vedli 3:0. Hlavní hvězdou byl útočník Vojtěch Švancar, který nasázel čtyři branky a tři z nich stihl už v první třetině za již zmíněných devět minut. Švancar nasázel druhý hattrick za sebou, když v předchozím zápase přispěl k výhře 6:3 nad Pilsen Wolwes. Plzeň po domácí výhře 4:0 nad Spartou cestovala v pátek do Litvínova, odkud se ale vrátila bez bodů, a také bez vstřelené branky, protože padla 0:3. Uvidíme, jak si svěřenci trenéra Michala Straky povedou tentokrát. První vzájemné utkání této sezóny se odehrálo v 6. kole 21. září v Plzni a domácí zvítězili 4:1. Sešívaní tak mají Západočechům co vracet, ale aktuálně hrají ve skvělém rozpoložení. Úvodní buly bude na Zimním stadionu v Edenu vhozeno v 17:30. (02:24:14)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.