Slavia – Dubnica 3:0 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:3 (kon.)
Vlci Žilina – Trenčín 6:1 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.) | Litvínov – Liberec 4:1 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Motor ČB – HC Slovan 2:1 (kon.) | Litoměřice – Kladno 0:2 (nedohr.)
Šumperk – Opava 1:3 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 4:10 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 6:4 (kon.)
Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | Žiar nad Hronom – Levice 7:0 (kon.) | Pardubice B – Jihlava 3:2 (kon.)
Kobra – Příbram 3:9 (kon.) | Tábor – Třebíč 6:5 (kon.) | Zvolen – Berani Zlín 2:3 (kon.)
Vsetín – Tychy 4:3 (kon.) | Sokolov – Chomutov 2:3 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Znojmo – Vyškov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.)
HKM Zvolen
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Berani Zlín
sk Čtvrtek 15.08.2024, 18:00Přípravné zápasy

Hostia zo Zlína vyhrávajú dnešný zápas 3:2. Sledovali sme dnes veľmi dobrý a vyrovnaný zápas. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer. (20:09:17)

59:49
    Ďaľší icing hosťujúceho mužstva.

59:29
    Zakázané uvoľnenie hostí.

59:03
    Prebieha už posledná minúta tretej tretiny.

58:39
    Zvolen hrá v šestici!

58:37
    Račko nahadzoval puk na bránu. Brankár hostí jeho pokus vyrazil betónom.

58:01
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:17
    Puk opustil hraciu plochu. Vhadzovať sa bude po pravici Boľa.

56:13
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
    Nathanael Halbert – 2 min., hrubosť.

Vylúčenie v tíme Berani Zlín:
    Jiří Súhrada – 2 min., hrubosť.

56:04
    Plynú posledné minúty tretej tretiny a domáci stále prehrávajú o jediný gól.

55:06
    Píska sa icing domáceho mužstva.

54:03
    Domáci sa bránia výborne. Hostí do ničoho nepustili.

52:13
    Marek Šramatý – 2 min., hákovanie.

51:53
    Hostia sú už v plnom počte.

50:23
    Holík vybojoval puk a vyhodil ho cez všetky čiary.

48:53
    Ján Pohl – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

47:23
    Zvolen dal gól! Domáci sa veľmi rýchlo opäť vracajú do zápasu.Stanislav gron našiel na pravom krídle voľného DOMINIKA JENDEKA, ktorý z prvej zakončil a prepálil brankára Pravelku. Asistencie Stanislav Gron.

46:58
    Zlín dal gól! Hostia idú do trháku. Vojtech Riedl pálil od modrej čiary. LUKÁŠ VÁLEK sa dostal k odrazenému puku a dokázal ho zasunúť za Boľa. Asistencie: Vojtech Riedl.

Lissko

Branky a nahrávky: 8. Hudec, 48. Jendek (Gron) – 20. Sedláček (Talafa), 40. Benda (Sedlák), 47. Válek (Riedl)

HKM Zvolen: Boľo (Brezáni) – Hudec, Hain, Račko, Halbert, Beňo, Ferreira, Kobolka – Zuzin, Viedenský, Marcinek – Hecl, Sheeny, Kudrna – Gron, Jendek, Mišiak – Suľovský, Šramatý, Lunter
    Trenér: Martin Štrba

Berani Zlín: Pavelka (Huf) – Súhrada, Salonen, Čáp, Riedl, Benda, Pohl, Talafa – Kratochvíl, Holík, Bourdias – Gago, Kverka, Válek – Paukku, Susa, Sedlák – Sedláček, Sadovikov, Kohler
    Trenér: Ján Pardavý

Rozhodčí: Rojík, Valach – Staššák, Moravčík