Trnava – Levice 3:2 (kon.) | Liberec – Litvínov 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Kolín – Pardubice B 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:4 (kon.)
Třinec – HC Slovan 8:4 (kon.) | Kladno – McGill Redbirds 4:1 (kon.) | Sparta – Motor ČB 3:0 (kon.)
Banská Bystrica – Vsetín 3:0 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 0:5 (kon.)
Kadaň – Děčín 6:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Cracovia 5:2 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:5 (kon.) | Vlci Žilina – Pardubice 2:3 (kon.)
Třebíč – Pardubice B 3:2 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Berani Zlín 5:1 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Weiden 2:1 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 1:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Vyškov – Znojmo 2:3 (kon.)
Opava – Nový Jičín 4:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
5:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Berani Zlín
Úterý 20.08.2024, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Přípravné zápasy

Zápas nám tedy dospěl ke konci. Herně to zvládl domácí Prostějov, ale na nájezdy už se dařilo lépe hostům. Prostějov ukázal, že se s ním do příští sezóny musí počítat, protože dokázal zdolat finalistu tehdejší Chance Ligy a to vysokým výsledkem 5:1. Herně to v první třetině nevypadalo zase tak dobře, a tak nebylo moc o čem spekulovat, ale vše změnila druhá třetina, ve které Prostějov ukázal herní dominanci a dokázal se vyšplhat na skóre 4:0. Třetí třetinu vyhrál už Zlín 1:0, ale teda určitě musí eště na své hře hodně zapracovat.
    Po 60 minutách bylo tedy skóre 4:1. Následovalo dodatečné prodloužení, které také ovládl domácí tým jestřábů kdy v samostatném úniku dokázal překonat Hufa Denis Kindl.
    Samostatné nájezdy zvládli lépe berani, kdy už po 2 seriích vedli 2:0. Korigovat eště zvládnul dvoubrankový střelec Karabáček, ale na víc už to nestačilo.

Pro přehlednost níže výsledky části zápasu:
    Zápas: 4:1
    Prodloužení: 1:0
    Samostatné nájezdy: 1:2

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (20:36:43)

65:00
    Nájezdy ovládl Zlín poměrem 1:2. Prosadili se Gago a Sadovikov.

Jestřábi právě vstřelili branku!
    Samostatný únik pěkně vyřešil Denis KINDL a ukončuje tak prodloužení. Bez asistence.

62:44
    Šlahař se dobře natlačil do středu před brankáře, ale z jeho zakončení nebylo cítit, že chce opravdu dát gól, a tak prodloužení stále pokračuje.

60:01
    Upozorňujeme diváky, že po prodloužení budou následovat samostatné nájezdy.

Simon Menke

Branky a nahrávky: 6. Karabáček (Poledna), 16. Kindl, 24. Karabáček, 37. Korčák (Babka), 64. Kindl – 51. Kverka (Válek, Šlahař)