Motor ČB – Plzeň 2:3 (po pr.) | Zvolen – Nové Zámky 4:2 (kon.) | Příbram – Písek 7:4 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Humenné 2:3 (0:1 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 0:0 (zruš.) | Detva – Levice 5:6 (kon.)
Kladno – Liberec 5:4 (kon.) | Vyškov – Šumperk 1:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
2:3 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 12.09.2024, 17:30 • Zimní stadion Soběslav • Přípravné zápasy

Prodloužení trvalo pouze krátce. Hned z první šance se trefil Dominik Simon, který tak svému bývalému klubu uštědřil v posledním přípravném střetnutí porážku. Motor tak končí přípravu prohrou 2:3 po prodloužení s Plzní. Pro dnešek to bude vše a budu se na vás těšit u dalších Onlajnů. Hezký večer! (19:49:47)

60:19 SIMON - 2:3

60:19
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A z první šance přichází rozzuzlení! DOMINIK SIMON si najel na přihrávku Rubinse a střelou do horní části branky rozhoduje. Asistence: Kristians Rubins, Adrián Holešinský.

60:05
    Puk získávají hosté.

60:01

Motor byl ve třetí třetině lepším týmem a Malíka nejednou zaměstnal. Hostující brankář za svá záda, ale nepustil jediný puk, a tak se v Soběslavi bude rozhodovat v prodloužení.

Ve třetí třetině branka nepadla, a tak bude o osudu utkání rozhodovat prodloužení ve třech, které začne za pár chvil.

60:00

59:40
    Zápas pomalu a jistě míří do prodloužení.

59:13
    Motor se chystá na poslední útok.

58:25
    Zakázané uvolnění hostů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41
    Pech ujel hostující obraně a přihrával do dobré možnosti jednomu ze spoluhráčů, ten však pálí nad.

56:57
    V útočném pásmu je pro změnu momentálně Plzeň.

56:05
    Malík předvádí fantastický zákrok v leže proti jednomu z budějovických.

55:47
    Další ofsajd Motoru.

54:48
    Kondelíkova formace vysoko pressuje, kotouč má však stále Plzeň.

54:02
    Postavení mimo hru přerušilo jinak dobrý výpad Motoru.

Marek Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Kubíček (Kondelík), 9. Koláček (Kondelík, Pech) – 22. Matýs (Rubins, Söderlund), 30. Zámorský (Kvasnička), 61. Simon (Rubins, Holešinský)

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Kachyňa, Doudera, Reilly, Vráblík, Kubíček, Pýcha, Bukač – Koláček, Kondelík, Ordoš – Kubík, Přikryl, Kovařčík – Beránek, Pech, Olesen – Valský, Toman, Chlubna
    Trenér: Ladislav Čihák

HC Škoda Plzeň: Hrenák (Malík) – Zámorský, Rubins (A), Merezhko, Skok, Kvasnička, Malák, Brůna – Holešinský, Simon, Schleiss (C) – Hauser, Lev (A), Klepiš – Rohlík, Urban, Söderlund – Matýs, Mertl, Indrák
    Trenér: Josef Jandač

Rozhodčí: Květoň, Ondráček – Jindra, Zíka