Třinec – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Berani Zlín – Trenčín 5:1 (3:0 po s.n.)
Vlci Žilina – Frýdek-M. 1:2 (kon.) | Jihlava – Přerov 7:3 (kon.) | Slavia – VER Selb 3:0 (kon.)
Litvínov – K. Vary 0:3 (kon.) | Kladno – Kassel Huskies 4:1 (kon.) | SHKM Hodonín – Pov. Bystrica 3:6 (kon.)
Cheb – Kadaň 3:2 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 3:9 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Kobra 5:4 (po pr.) | Humenné – Košice 2:6 (1:0 po s.n.) | Příbram – McGill Redbirds 1:6 (kon.)
Třebíč – Prostějov 6:4 (kon.) | Vsetín – Nové Zámky 3:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Sokolov – Litoměřice 3:2 (3:2 po s.n.) | HC Slovan – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Zvolen – Kolín 4:3 (kon.)
Opava – Havířov 0:5 (kon.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 11:4 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (2:3 po s.n.)
Vyškov – Technika Brno 6:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Řisuty 7:0 (kon.) | Davos – Motor ČB 1:2 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Tábor
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 22.08.2024, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Přípravné zápasy

Dnes jsme byli svědky na přípravu opravdu nadstandartního utkání, ve kterém sice na začátku tahalo za delší konec provazu domácí mužstvo, po vyrovnání ve druhé třetině a vedení o dvě branky v periodě třetí ale sahal po výhře Havlíčkův Brod. Tábor však včas zareagoval, a poté v poslední minutě srovnal. Zápas nakonec dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější Bruslaři. (20:28:15)

J. NOVÁK - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
    Autorem vítězné branky je JAN NOVÁK, který na první pohled jen tak ledabyle napřáhl a vystřelil Šatnému na lapačku, kotouč ale přesto prošel až do sítě!

6. série
    2:3
    Jan Novák ledabyle napřáhl a prostřelil Olivera Šatného!