Pardubice – Mountfield HK 4:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Ingolstadt – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:3 (po pr.) | Ingolstadt – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Mountfield HK
Sobota 03.08.2024, 09:00 • Enteria arena, Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Zápas je u konce! Dynamo dokázalo na začátku třetiny proměnit přesilovou hru, ale následný stoupající tlak Hradce přinesl hostům dvě branky. V závěrečných vteřinách chtěl Hradec vyzkoušet hru šest na pět, avšak Dynamo si již závěr zápasu pohlídalo. (10:36:55)

43:23
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec snižuje na rozdíl jediné branky! FILIP SAMEK ihned po vhazování napálil puk mezi betony Viléma a dokázal vsítit kontaktní gól.
    Asistence: Gašo.

42:41
    Další souboj u pardubické střídačky dokázali vybojovat hradečtí hráči.

41:46
    Dynamu se daří držet kotouč v útočném pásmu, odkud vysílají nebezpečné střely na hradeckou branku.

40:31
    Další velká šance Dynama a další velká šance Bartoně! Tentokrát dostal puk k pravá tyči, avšak nedokázal si obhodit Mrázka.

39:07
    Dostál perfektně prokličkoval až do útočného pásma, kde předal puk Bartoňovi, jenž nastřelil břevno!

38:17
    Bezpalec dostal dobrou přihrávku do prostoru mezikruží, ale nedokázal ji ideálně zpracovat.

36:00
    Hradec se drží v útočném pásmu, ale střela zatím nepřichází.

35:16
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Gutsu – 2 min., podrážení.

32:56
    Chybu Viléma, který vyjel za branku využil Jakub Hornych, jenž po přihrávce Slámy dokázal vsítit gól do odkryté branky.
    Asistence: Sláma.

31:21
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice dokázaly využít přesilovou hru! Tlak v útočném pásmu dokázal přetavit v gól VÍT MACEK, jenž po přihrávce Štěpánka vymetl pravý horní roh.
    Asistence: Štěpánek.

31:18
    Pardubice ihned zahajují přesilovou hru tlakem v útočném pásmu.

30:56
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Hendrich – 2 min., vysoká hůl.

30:48
    Petr Fiala zkusil štěstí ihned po vhazování, ale těsně minul tyč branky Dynama.

30:01
    I úvodní vhazování v závěrečné třetině vyhrává Hradec, který se ihned pouští do útočné třetiny.

30:01

Prostřední část zápasu je minulostí! Dynamo bleskově vlétlo do druhé třetiny, ale Hradec do konce třetiny dokázal vedení snížit, a tak jdeme do závěrečné patnáctiminutovky za stavu 3:1 z pohledu Pardubic. Ta začne ihned po poradě s trenéry.

30:00

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 5. Fiala (Kalužík, Barotoň), 12. Rájek (Fiala, Úlehla), 16. Fiala (Bartoň, Kalužík), 32. Macek (Štěpánek) – 26. Vanags (Gašo, Zámečník), 33. Hornych (Sláma), 44. Samek (Gašo)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Tuláček) – Kaštánek, Rájek, Vápeník, Oliva, Kubánek, Novosad, Úlehla, Kalužík, Fiala, Bartoň, Štěpánek, Rolinek, Macek, Dostál, Bernard, Gutsu, Peréz, Mikeska, Lempach.
    Mountfield HK: Mrázek (Petřík) – Aschenbrenner, Bezpalec, Fiala, Samek, Forejtek, Pavič, Pánek, Zámečník, Prášek, Hrdlička, Hendrich, Gašo, Vanags, Sláma, Tovkach, Mach, Hornych.