2:1 (1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 25.09.2024, 16:30 • Luční ulice • 3. Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek středečního dne a já se budu těšit u dalších přenosů. (18:31:03)

Skončilo dohrávané západočeské derby mezi rezervou Viktorie Plzeň a Jiskrou Domažlice. Od úvodu byla k vidění velice zajímavá bitva, která své skóre otevřela už v 16. minutě, kdy se prosadil Planeta. Do poločasu ještě hosté mohli vyrovnat z penalty, tu ovšem neproměnil Dvořák. Ze začátku druhé části už Jiskra srovnala, když výborný centr uklidil do sítě právě Dvořák. Vše se už schylovalo k remíze, jenomže v nastavení zápasu rozhodl o zisku tří bodů střídající Hašek. Derby tak končí za výsledku 2:1.

90+4

90+3
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    Neskutečný závěr tohoto derby, domácí si v nastavení berou vedení zpět! Zlatá ruka ve střídání trenéra plzeňské rezervy. Rozhodující trefu totiž obstaral za pět minut dvanáct PAVEL HAŠEK. – 2:1.

90+2
    V samotném nastavení uvidí žlutý kartónek hostující Jan Zajíček.

90+1
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Adam Štauber, přichází Viktor Vilímek.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

86
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Radim Řezník, přichází Filip Červený.

85
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Jan Novák).

77
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Petr Mužík).

72
    ze hřiště odchází Jonáš Vais, přichází Vojtěch Černý.

69
    ze hřiště odchází Dominik Fišer, přichází Mitchell Ejedegba,
    ze hřiště odchází Jindřich Nováček, přichází Pavel Hašek.

64
    Bohužel je to zde znovu. Technické problémy nás opět nutí přejít na změny stavu.

62
    Přetažený centr z rohového praporku zkoušel stihnout Lörincz. Na balón byl krátký, proto vhazuje soupeř.

61
    Zbytečně brzo posílal centr na zadní tyč Petr Falout. Tato snaha letí až do zámezí.

60
    Na tuto dlouhou nabídku nemohl Adam Šmíd ani z daleka dosáhnout. Odkop čeká hráče Jiskry.

59
    Přenos by již měl být v pořádku, a tak se hlásíme zpět. Jiskra začíná momentálně od svého brankáře.