Jablonec B – Živanice 3:0 (kon.) | Pardubice B – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Č. Lípa – Most/Souš 3:1 (kon.)
Kladno – Ml. Boleslav B 2:0 (kon.)
SK Kladno
2:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav B
Sobota 24.08.2024, 17:00 • Stadion Františka Kloze • 3. Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

V tuto chvíli je to ode mě vše a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (18:58:26)

Je konec, domácí Kladno poprvé v historii zdolává Mladou Boleslav B a to po zaslouženém výkonu, který zdobil jejich efektivní pressing a odhodlání. Góly padali v závěrů obou poločasů. Nejprve se ve 45. minutě prosadil Matyáš Buneš a v úplném závěru se k odražené střele dostal žolík Matěj Šnobl.
    Kladno Mladou Boleslav k ničemu zázračnému nepustil i když tam hosté pár příležitostí měli, ale nedokázali je proměnit v branku. Naopak Kladno těžilo z efektivního a kvalitního pressu, který jim získával balóny a dával prostor pro hru.

90+3

90+2
    Mladé Boleslavy se nedaří nic vytvořit ba naopak spíše odevzdává příležitosti Kladnu.

90+2
    Střídání v týmu SK Kladno:
    ze hřiště odchází Hrubeš, přichází Hrdlička,
    ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Park.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    88. ŠNOBL - 2:0

88
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Jakab je dnes obrovským smolařem. Krásně si vymíchal brankáře a obránce Mladé Boleslavy, ale stejně neproměnil téměr 100% příležitost a jeho střela byla zablokovaná. K odrazené střele se dostal střídající Matěj ŠNOBL, který tak zřejmě definitivně zpečetil osud B týmu Mladé Boleslavy.

87
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B:
    ze hřiště odchází Vaníček, přichází Kolář.

84
    Jan Vostřel se skvěle vrátil a zažehnal tak rozhodnutí utkání.

82
    ze hřiště odchází Kozel, přichází Daehwan.

80
    Kladenský obránce potřebuje ošetření, a proto se chvíli hrát nebude.

Dnešní utkání sleduje 840 diváků.

79
    Další protiútok Mladé Boleslavy nevyřešen do zakončení a čas se pomalu ale jistě krátí.

78
    Zakončoval Josef Jakab, ale mířil těsně nad.

77
    Nebezpečnou standardní situaci má k dispozici Kladno.

76
    ze hřiště odchází Buneš, přichází Eichler,
    ze hřiště odchází Tesař, přichází Šnobl.

74
    König se pokoušel někoho najít ve vápně, ale nepodařilo se mu to a jeho centr byl zastaven.

71
    Dobrý náběh a přihrávka za obranu hostů je zastavena postranním rozhodčím a jeho praporkem, který vyletěl nad hlavu.