Start Brno – Hodonín 2:2 (kon.) | Blansko – Uničov 1:1 (kon.) | Hlučín – Třinec 1:1 (kon.)
FC Hlučín
1:1 (0:1)
FK Třinec
Pátek 23.08.2024, 18:00 • Městský stadion Lumíra Kota • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Skončilo utkání 4. kola 3. Moravskoslezské fotbalové ligy, ve kterém domácí FC Hlučín remizoval s FK Třinec 1:1. První poločas vyšel lépe hostům, kteří zásluhou Dediče šli do kabin s vedením. Vstup do druhého poločasu měli mnohem lepší domácí, ale vylámali si zuby na Mrózkovi. V 53 minutě uviděl Mládek červenou kartu a mohlo to vypadat, že si to Třinec pohlídá. Nicméně Hlučín nepolevil a byl nadále aktivní. V 66 minutě se prosadil ze střední vzdálenosti Moučka a bylo zaděláno na drama. Po zbytek utkání byl Hlučín o něco aktivnější, nicméně branku už diváci v Hlučíně neviděli a zápas tak skončil spravedlivou remízou 1:1. (19:58:38)

90+3

90+3
    Třinec se dostal k brance soupeře, k ohrožení branky ale taktéž nedošlo. Murin bude rozehrávat od své branky.

90+2
    Wala se dostal do zajímavé pozice, ve finální fázi mu ale uskočil míč a nebylo z toho vůbec nic. Velká škoda pro domácí.

90+1
    Další faul na straně Třince a domácí tak budou u míče. Hosté jsou v závěru hodně nervózní. Je třeba jim ale připomenout, že zlobit se mohou maximálně tak na sebe, neboť hrají celý druhý poločas o jednoho hráče v poli navíc.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Hostující Samiec dohrál u lajny protihráče a vidí žlutou kartu.

88
    Celá střídačka hostů vyletěla ze svého prostoru po zákroku Plesníka na hráče Třince. V souboji ruce určitě byly, na penaltu to ale asi bylo málo. Hlavní rozhodčí uděluje hostující střídačce žlutou kartu a uklidňuje emoce na hřišti.

88
    Havran si v útoku pomohl rukama a je mu pískán faul. Třinec se nadechuje k závěrečnému náporu.

87
    Centr z pravé strany mířil na přední tyč, kde byl v dobré pozici Chidera, ten byl ale překvapený, že se míč k němu dostal a nestihl včas zakončit.

86
    Praus se dopustil faulu a dovolil tak Třinci zahrozit ze standartní situace. Hosté takových příležitostí musí využít, neboť v druhém poločase ve hře jeden na jednoho nejsou úspěšní.

86
    Centr z pravé strany pouze proletěl velkým vápnem a Hlučín bude moct zaútočit.

85
    Třinec drží míč na vlastní polovině. Blíží se konec utkání, které zatím nemá vítěze. Hlučín i přes červenou kartu hraje velmi sympaticky a za druhý poločas si minimálně bod zaslouží.

85
    Dvojité střídání na straně Hlučína. Odchází Abdoulkarim a Cabadaj, přichází Buchvaldek a Smékal.

83
    Za protesty vidí žlutou kartu hostující kapitán Dedič.

83
    Zbrklá rozehrávka Hlučína a Třinec šel do rychlého protiútoku, kdy na hranici vápna byl k vidění sporný souboj, který rozhodčí posoudil jako nedovolený z pohledu Třince.

82
    Praus vybojoval standartní situaci pro svůj tým a Hlučín má možnost otočit vývoj dnešního utkání.

82
    Individuálně to zkoušel Chidera, přes obránce ale neprošel. Následně je Třinci pískán ofsajd a útočné snažení je zastaveno.

81
    Praus na levé straně poslal dobrý míč na penaltu, kde se uvolnil Abdoulkarim, jeho zakončení ale mířilo pánu Bohu do oken.