Zlínsko – Znojmo 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Rosice 1:4 (kon.) | Slovácko B – Start Brno 3:2 (kon.)
Uničov – Uh. Brod 2:0 (kon.) | Strání – Blansko 2:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:4 (1:2)
FC Slovan Rosice
Neděle 01.09.2024, 10:15 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Je konec. Rosice si z Frýdku-Místku vezou vítězství 4:1. Do utkání vstoupili hosté velmi dobře a už v šesté minutě se prosadil Goj. Následně měl Slovan několik dalších příležitostí, které ale neproměnil. A tak se do hry dostali také domácí a ve 34. minutě srovnal z dorážky Kedroň. Těsně před přestávkou ovšem sudí nařídil pokutový kop pro hosty, který proměnil Koláčný. Ve druhé části se sice Lipina snažila srovnat, ale v 75. minutě zvýšil vedení na dvě branky Kaláb, který se prosadil podruhé také o devět minut posléze. (12:09:01)

90+2

90+2
    Nyní už se utkání spíše jen dohrává. Rosice si připisují tři body do tabulky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Šponer se nyní dopustil faulu ve středu hrací plochy a Rosice jsou opět na míči.

88
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Coufal, přichází Michlík.

Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Koláčný, přichází Kos,
    ze hřiště odchází Matula, přichází Kršák.

86
    Gorčica rozehrál volný kop z pravé strany, ale ten skončil sražen v zámezí.

84
    Rosice právě vstřelily branku!
    Je hotovo. Lasák vyběhl z brány, ovšem LUKÁŠ KALÁB si jej dokázal skvěle oběhnout a následně z úhlu zakončil do prázdné svatyně. Slovan vede 4:1 a opět jen potvrzuje, že se mu proti Frýdku-Místku daří.

83
    A nyní přichází další ofsajd ze strany domácího Frýdku-Místku.

82
    Patrik Goj uviděl za zdržování žlutou kartu.

81
    Frýdek-Místek si vypracoval tlak, ale ten nyní zbrzdil odmávaný ofsajd.

80
    Domácí mužstvo získalo dva rohové kopy za sebou, ale ani jeden ohrožení brány nepřinesl.

78
    Válcovny se sice snaží zvrátit výsledek, ale Rosice dnes přijely do Frýdku-Místku velmi dobře připravení.

76
    Znovu si Rosice pohrály s obranou soupeře, ale hlavička Goje byla zblokována. Následuje rohový kop.

75
    Hosté se ujímají dvoubrankového vedení! Po ztrátě míče ve středu hrací plochy se Slovan dostal do protiútoku a po famózní přihrávce za obranu se zcela sám řítil na bránu LUKÁŠ KALÁB, který naznačil přihrávku, ale posléze přeloboval gólmana Lasáka.

73
    ze hřiště odchází Makowiecki, přichází Šponer.

73
    Harušťák se snažil vystřelit z otočky, ovšem Vychodila nepřekvapil.

72
    Rosice se dostaly dopředu přes pravou stranu, ale centr končí v moci Lasáka.

71
    ze hřiště odchází Fila, přichází Kaláb.

Michal Raška

Branky: 34. Kedroň – 6. Goj, 44. Koláčný (pen.), 75. Kaláb, 84. Kaláb

Karty:   28. Hajnoš (FRM), 50. Velner (FRM) – 14. Fila (ROS), 53. Sedláček (ROS), 82. Goj (ROS)

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal (88. Michlík), Massaniec, Velner (K), Makowiecki (73. Šponer), Neumann (60. Harušťák), Kedroň, Obuch, Hajnoš (46. Imider), Velička, Gorčica
    Náhradníci: Vavřík – Nalewajka, Végh

Trenér: Martin Šrámek

FC Slovan Rosice: Vychodil – Rimovič, Kulík, Nečas, Koláčný (K) (88. Kos), Fila (71. Kaláb), Mazuch, Sedláček (66. Rajčinec), Goj, Oulehla (66. Dobrovodský), Matula (88. Kršák)
    Náhradníci: Drobek – Přikryl

Trenér: Petr Čuhel

Rozhodčí: Jurajda – Svoboda, Tomanec